image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Tier 2 Vize Nedir?

"Tier 2 Vize nedir?" ve benzeri sorularınıza cevap bulmak için CSS Legal uzmanlarıyla görüşebilir, Tier 2 İngiltere Genel Çalışma Vizesi ve diğer İngiltere vizeleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

"Tier 2 Vize nedir?" sorusunun cevabı, İngiltere'de bulunan bir pozisyon için aranmakta olan nitelikli çalışanın İngiltere'de veya Avrupa Birliği içerisinde bulunamaması sonucu mevzubahis pozisyonu diğer ülkelerin vatandaşlarına açmak için kullanılan bir İngiltere Çalışma/İşçi Vizesidir. Bu İngiltere vizesi türü İngiltere ve Avrupa Birliği dışından İngiltere'ye nitelikli çalışan getirmek için kullanılabilmektedir.

“Tier 2 Vize nedir?” sorusunun cevabı sahiplerinin dört ana kategoride çalışmasına olanak tanınmakta olan bir vize türüdür. Sporcular İçin İngiltere Çalışma Vizesine 16 yaşını doldurmuş ve profesyonel sporcu olarak İngiltere'de çalışmak isteyenler başvurabilmektedirler. Din Görevlileri İçin İngiltere Çalışma Vizesine din görevlisi olarak İngiltere'de çalışmak isteyenler başvurabilmektedir. İngiltere Şirket İçi Transfer Vizesine bir şirketin İngiltere şubesine geçiş yapacak kişiler başvurabilmektedir. Bu üç kategoriye dahil olmayanlar ise Tier 2 Genel kapsamında değerlendirilmektedir. Tier 2 Genel Çalışma Vizesinin sunduğu çalışma olanakları ve çalışma imkânı verdiği iş dalları hakkında detaylı bilgi almak için CSS Legal uzmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

Tier 2 İngiltere Genel Çalışma Vizesi başvuruları puan bazlı sistem dahilinde değerlendirilmektedir. Tier 2 Vizesi başvurularının yapılabilmesi için başvuru sahiplerinin bu sistem dahilinde 50 puan sahibi olmaları gerekmektedir. İngiltere'deki işverenler tarafından çıkartılan ve Tier 2 Vizesi başvurularında mutlaka bulunması gereken Sponsorluk Belgesi (CoS-Certificate of Sponsorship) tek başına bu koşulu sağlayabilmektedir. Tier 2 Vizesi başvurusunda bulunacak kişilerin aynı zamanda İngilizce dil bilgisi ve maddi yeterlilik şartlarını da sağlayabilmeleri gerekmektedir. Bu şartların nasıl sağlanabilecekleri, sağlandıklarını göstermek için hangi belgelerin kullanılması gerektiği ve başvuru dosyasında yer alması gereken belgeler hakkında detaylı bilgi almak için CSS Legal uzmanları ile irtibata geçebilirsiniz.

CSS & Co Legal Services, 2006'dan beri İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmıştır. CSS Legal uzmanları ile iletişime geçerek “Tier 2 Vize nedir?” öğrenmek, vize başvuru prosedürleri, göçmenlik kuralları vb. hakkında detaylı bilgi almak, firmamızın sunduğu danışmanlık hizmetlerinden yararlanmak için İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayabilir veya ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Bu sayfa 1253 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular