image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Pasaport ve Vize İşlemleri Nasıl Yapılır?

Pasaport ve vize işlemleri nasıl yapılır, pasaport alımında hangi evraklar gereklidir gibi sorular kafasını kurcalayan bireyler CSS Legal uzman danışmanlarıyla iletişime geçerek bilgi alabilir, tüm sorularını sorabilirler.

Pasaport ve vize işlemleri nasıl yapılır üzerine araştırma yapan bireyler öncelikle internetteki forum, sözlük gibi sayfaları incelemekte ve bu gibi sitelerdeki eksik veya güncel olamayan bilgilerle yanlış yönlendirilmektedir. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olup İngiltere’ye seyahat etmek isteyen bireyler öncelikle pasaport başvurusunda bulunması gereklidir. Türkiye Cumhuriyeti pasaportu başvurusu için öncelikle başvuru formunu eksiksiz doldurması gereken bireyler, fotoğraf, öğrenci ise öğrenci belgesi, emekli ise emeklilik belgesi gibi bireylerin şartlarına göre değişiklik gösteren başvuru evraklarıyla birlikte randevu alarak veya randevu almadan yaşadıkları ilçenin nüfus müdürlüğüne gidip başvuruda bulunması gereklidir. Kısa sürede ellerine ulaşacak olan pasaport çeşitleri sahiplerinin başvuru evraklarının neler olabileceği veya bordo, yeşil, siyah veya gri pasaport sahibi bireylerin İngiltere’de hangi haklara sahip olabileceği hususunda CSS Legal uzman danışmanlarından bilgi edinebilirsiniz.

Pasaport ve vize işlemleri nasıl yapılır, sorusu kafasını kurcalayan pasaport sahibi bireyler İngiltere’ye yapmak istedikleri seyahatin türüne göre vize başvurusunda bulunmalıdır. Türkiye’den İngiltere’ye gidecek bireyler için İngiltere hükümeti vize uygulamasını zorunlu tutmaktadır. İngiltere’ye yapmak istediğiniz seyahatin türü ile vizenin başvuru şartları birbirine uymadığı takdirde vize reddi alabilir ve tekrar tekrar maddi manevi yüklerle karşılaşma ihtimalinizi artırabilirsiniz. Bunun için İngiltere vize türünü belirlemek, vize türünün gerektirdiği şartları sağlamak ve başvuru evraklarını eksiksiz hazırlamak için profesyonel destek alınması başvuru sürecinin sonunda olumlu sonuç alma ihtimalini artıracaktır.

Pasaport ve vize işlemleri nasıl yapılır gibi sorularınıza cevap verecek olan CSS & Co Legal Services İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere Vizesi, Ankara Antlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları, İngiltere vatandaşlığı konularında Londra, Ankara, İstanbul ofislerinde 2006 yılından beri hizmet vermekte olan bir şirkettir.

İngiltere vize türlerinin neler olabileceği, hangi vize türünün size uygun olabileceği konusunda görüşme sağlamak için CSS Legal İngiltere Vizesi ve Vatandaşlığı Danışmanlık Hattı aracılığıyla CSS & Co Legal Services uzman danışmanlarına ulaşarak her türlü sorularınızı sorabilir veya başvuru işlemlerine zaman kaybetmeden başlayabilirsiniz.

Bu sayfa 792 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular