image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Pasaport Başvurusu İçin Gerekli Evraklar İçerisinde Neler Vardır?

Pasaport başvurusu için gerekli evraklar içinde hangi belgelerin bulunması gerektiği hakkında araştırma yapan ve güncel bilgi edinmek isteyen bireyler CSS Legal uzman danışmanlarıyla iletişime geçerek detaylı bilgi edinebilirsiniz.

İngiltere pasaportu başvurusu, herkesin tek başına yürütemeyeceği kadar karmaşık ve zor yapıda olan bir sistemi içermektedir. İngiliz pasaportu başvurusunda bu konuda uzman danışmanlardan profesyonel destek almak başvuru sahibinin karşılaşabileceği problemleri ve ret alma riskini önlemeye yardımcı olacaktır.

İngiliz hükümeti, bireyler İngiliz vatandaşı olsa bile, pasaport vermeyi garanti etmemektedir. İngiliz pasaportu İngiliz hükümetine aittir. İngiliz hükümeti gerekli gördüğü takdirde iptal edebilir veya bireylerden geri alabilir. İngiltere pasaportu 10 yıl geçerliliği bulunan bir pasaport olmakla birlikte başvuru değerlendirilme süresi ortalama 6 hafta içinde sonuçlanabilecektir. Başvurunun olumlu sonuçlanmasının sonunda posta yoluyla gönderilecek olan pasaport yalnızca İngiltere’de bulunan adrese gönderilir. Başvuru değerlendirme sürecinde mülakata çağırılabilir veya gerektiği takdirde başvuru sahibiyle belirli huşuları konuşmak amacıyla arama ile görüşme sağlanabilir. İngiltere pasaportu ve İngiliz vatandaşlığı hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız CSS & Co Legal uzmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.

İngiltere pasaport başvurusu için gerekli evraklar listesi CSS Legal uzman danışmanlarından edinilebilir. Başvuru için gerekli evraklardan bazıları şunlar olabilir; İngiltere vatandaşlık belgesi (certificate of naturalisation), başvuru sahibinin kimlik bilgileri, başvuru sahibine ait belgeler İngilizce değil ise bu belgelerin İngilizceye çevrilmiş halleri, fotoğraf vs.

CSS & Co Legal Services Müşavirlik ve Danışmanlık Şirketi, Londra, Ankara, İstanbul ofislerinde 2006 yılından beri İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere Vizesi, Ankara Antlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları, İngiltere vatandaşlığı, İngiltere pasaportu başvurularında hizmet vermekte olan bir şirkettir.

Pasaport başvurusu için gerekli evraklar hakkında daha fazla bilgi edinmek ve Birleşik Krallık vatandaşlık veya İngiltere pasaport başvuru işlemlerine hemen başlamak isteyen bireyler CSS Legal İngiltere Vizesi ve İngiliz Vatandaşlığı Danışmanlık Hattı aracılığıyla CSS & Co Legal Services uzman danışmanlarına ulaşarak her türlü sorularını sorabilir veya başvuru işlemlerine zaman kaybetmeden başlayabilirler.

Bu sayfa 780 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular