image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Londra’dan İngiltere Vizesi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Londra’dan İngiltere vizesi başvurusu yapabilmek için İngiltere vize ve göçmenlik kurallarına uymak gerekmekte olup bu hususta CSS Legal uzmanlarından profesyonel destek alınabilir.

Londra’dan İngiltere vizesi başvurusu yapmak isteyen başvuru sahipleri İngiltere vize ve göçmenlik kuralları gereğince başvuru prosedürlerine uygun bir başvuru gerçekleştirmelidir. Aksi bir durum İngiltere vizesi reddinden İngiltere vizesi başvuru yasağına kadar çeşitli olumsuz sonuçlara yol açabilecektir.

Londra’dan İngiltere vizesi başvurusu yapabilmek için Londra ofisimizdeki uzmanlarımız tarafından sağlanacak olan belge listesindeki belgelerin tamamlanıp, tercüme edilmesi gerekenlerin tercümesi yapılıp, başvuru formları doldurulup, ödemeler yapıldıktan sonra, uzmanlarımızla irtibat halinde alınacak vize randevusunun gün ve saatinde hazır hale gelmiş başvuru dosyasının incelenmek üzere İngiltere İçişleri Bakanlığına (Home Office) gönderilmesini sağlamak için teslim edilmesi gerekir. Başvuru dosyası, posta yoluyla İçişleri Bakanlığı’na gönderilerek, Öncelikli Servis(Premium Service) kullanıldığı takdirde öncelikli servis başvuru merkezine teslim edilerek ya da Ekstra Öncelikli Servis (Super Premium Service) ile başvuru merkezinden bir görevlinin başvuru sahibinin adresinden dosyayı almasıyla değerlendirilmek üzere İçişleri Bakanlığına (Home Office) ulaştırılarak başvuru gerçekleştirilebilmektedir.

CSS Legal, 2006 yılından bu yana vize danışmanlığı yapan ve Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1072 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular