image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İstanbul’da İngiltere Konsolosluğu Nerede?

“İstanbul’da İngiltere Konsolosluğu nerede?” sıkça sorulan bir soru olmasına karşın cevabının vize başvurusunda bulunacak kişilere yardımcı olması mümkün değildir.

Türkiye Cumhuriyeti içerisinde bulunan İngiltere temsilciliği birimleri Ankara’da bulunan İngiltere Büyükelçiliği, İzmir’de bulunan İngiltere Konsolosluğu, Fethiye, Bodrum ve Marmaris’te bulunan İngiltere Fahri Konsoloslukları, Antalya’da bulunan İngiltere Muavin Konsolosluğu ve İstanbul’da bulunan İngiltere Başkonsolosluğudur.

“İstanbul’da İngiltere Konsolosluğu nerede?” sorusunun cevabı olarak Meşrutiyet Caddesi, No:34, Tepebaşı, Beyoğlu, İstanbul adresi gösterilebilmektedir.  Türkiye’de bulunan İngiliz vatandaşlarının bu adreste bulunan İngiltere Başkonsolosluğuna başvurarak yardım talebinde bulunmaları mümkündür.

“İstanbul’da İngiltere Konsolosluğu nerede?” sorusunun cevabı doğrudan konsolosluğa müracaat edilerek vize başvurusunda bulunulması veya vize başvuru randevu alınması mümkün olmadığından dolayı vize başvurusunda bulunacak kişilere yardımcı olması mümkün olan bir bilgi değildir. 

Vize başvurularının tamamlanması için gerekli belgeler toparlanması, tercümesi gereken belgelerin tercümelerinin yapılması, vize/başvuru ücreti ödenerek başvuru formu doldurulması ve gerekli prosedürlerin takip edilmesi gereklidir. Başvuru süreci uzmanlarımız ile iletişim halinde alınacak olan randevudan önce tamamlanan başvuru dosyalarının İngiltere Vize Başvuru Merkezine randevunun gün ve saatinde başvuru sahipleri tarafından elden teslim edilmesi ile tamamlanmaktadır. Başvuru dosyaları ile birlikte başvuru sahibinin biyometrik bilgileri (fotoğraf ve parmak izleri) de teslim edilmelidir. Firmamız aracılığı ile yapılacak başvurularda uzmanlarımız başvuru sahiplerine gerekli belgelerin tam bir listesini sunacak, başvuru prosedürleri konusunda detaylı bilgi ve profesyonel destek sağlayacaklardır. Vize başvuru süreci, başvuru prosedürleri ve başvuruların gereksinimleri hakkında detaylı bilgi ve danışmanlık hizmeti almak için CSS Legal vize ve göçmenlik hukuku uzmanları ile irtibata geçebilirsiniz.

“İstanbul’da İngiltere Konsolosluğu nerede?” sorusunun cevabı tamamlanmış vize başvurularının sonuçlarının ve vize başvurusunda teslim edilen belgeler ile pasaportun alınması hususunda da başvuru sahiplerine yardımcı olmamaktadır. Vize sonucu, pasaport ve diğer belgeler başvurunun yapıldığı İngiltere Vize Başvuru Merkezinden alınmaktadırlar.

CSS & Co Legal Services, 2006'dan bugüne İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (idari itiraz, itiraz davası, itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvurusu) başvurularında uzmanlaşmıştır. Firmamız uzmanları ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla iletişime geçebilir vize başvuruları, vize başvuruları için gereken belgeler, İngiltere vizesi ve göçmenlik kuralları ile ilgili detaylı bilgi ve profesyonel destek alabilirsiniz.

Bu sayfa 908 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular