image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İskoçya Vatandaşlık Başvurusu Nasıl Yapılır?

İskoçya vatandaşlık başvurusu, Birleşik Krallık vatandaşlık başvuru olarak yapılmakla birlikte başvuru sahiplerine verilen bir hak olmadığı için vatandaşlık başvuru reddi alan bireyler yeniden başvuru yapmaları gerekecektir. İskoçya vatandaşlığı başvuruları hakkında detaylı bilgi için CSS Legal uzman danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.

İskoçya vatandaşlık başvurusunu araştıran ve internetteki çeşitli sitelerden, forumlardan bilgi edinmeye çalışan bireyler bu sayfalardaki bilgilerin güncelliğini yitirmiş ve gerçeğe uygun olmadığını bilerek hareket etmelidir. İskoçya vatandaşlığı almak isteyen bireyler belirli prosedürleri izlemeli ve başvuru şartlarını sağlıyor olmalıdır. İskoçya vatandaşlık başvurusu yapmak isteyen bireyler öncelikle belirli başvuru prosedürlerini izlemelidir. Başvuru formunu gerçeğe uygun bilgilerle doldurduktan sonra başvuru ücretini yatırması gereken bireyler başvuru ücretini yatırmadığı sürece işlemlerine başlayamayacaktır. Başvuru sahibinin İngiliz vatandaşıyla evli olup olmamasına göre değişen başvuru için gerekli evraklar listesini CSS Legal uzman danışmanlarından elde edebileceklerdir. Başvuru sahibinin İngiltere’de belirli sürelerde yaşamış olması, iyi karakterli olması, sürekli oturum izni bulunması, adli sicil kaydının temiz olması, en az B1 seviyesinde İngilizce dil yeterliliğinin bulunması vs. olarak örneklendirilebilecek başvuru için gerekli şartların tümünü CSS Legal uzman danışmanlarından öğrenebilirsiniz.

İngiltere makamlarınca belirlenen ve her yıl değişebilen ve 2019 yılında da değişme ihtimali bulunan vatandaşlık başvuru ücret bilgilerinin en doğru ve güncel bilgisini CSS Legal uzmanlarından öğrenebilirsiniz.

Galler vatandaşlığı, İskoçya vatandaşlığı, Kuzey İrlanda vatandaşlığı, İngiltere vatandaşlığı başvurusu ve kazandırdığı haklar konusunda daha fazla bilgi almak isteyenler göçmenlik hukuku ve İngiltere vatandaşlık kanunu konusunda uzman CSS & Co Legal danışmanlarından destek alabilirler.

CSS & Co Legal Services Müşavirlik ve Danışmanlık Şirketi İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere Vizesi, Ankara Antlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları, İngiltere vatandaşlığı konularında Londra, Ankara, İstanbul ofisleriyle 2006 yılından beri hizmet vermektedir.

İskoçya vatandaşlık başvurusu nasıl yapılır, iskoçya vatandaşı olmak için neler yapılması gerekir gibi sorular kafanızı kurcalıyor ise CSS Legal İngiltere Vatandaşlığı Danışmanlık Hattı aracılığıyla CSS & Co Legal Services uzman danışmanlarına ulaşarak yanıt bulabilir, Birleşik Krallık vatandaşlık başvuru işlemlerinize hemen başlayabilirsiniz.

Bu sayfa 4100 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular