image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Yüksek Lisans Sonrası Çalışma İzni Alınabilir Mi?

İngiltere yüksek lisans sonrası çalışma izni alınabilmesi için izlenebilecek yollar hakkında firmamız uzmanlarından bilgi alabilirsiniz.

İngiltere yüksek lisans sonrası çalışma izni alınmasının yollarından birisi Tier-4 İngiltere Uzun Dönem Öğrenci Vizesi kapsamında doktora programına başlanması ve bu vizenin uzatılmasıdır. Bu uzatma gerçekleştiği takdirde vize sahibi Tier-4 Öğrenci Vizesinin sunduğu yarı zamanlı çalışma hakkını da muhafaza etmiş olacaktır. Lisans ve üstü seviyelerde vize sahiplerinin haftada 20 saate kadar çalışma izinleri bulunmaktadır.

İngiltere yüksek lisans sonrası çalışma izni almak, kişinin İngiltere Çalışma/İş Vizesi türlerine geçiş yapması ile de mümkün olabilmektedir. Tier-4 Öğrenci Vizesi ile yüksek lisans yapmış bir kişinin Tier-2 İngiltere Genel Çalışma Vizesine geçmesi mümkün olabilmektedir. Tier-2 İngiltere Çalışma Vizesine geçiş yapılabilmesi için gerekenler ve vize başvuru prosedürleri hakkında firmamız uzmanları ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

İngiltere'de yüksek lisans eğitimini tamamlamış kişiler İngiltere yüksek lisans sonrası çalışma izni alabilmek için İngiltere Ankara Antlaşması Vizesine de geçiş yapabilmektedirler. İngiltere Ankara Antlaşması Çalışan Vizesi, kişinin İngiltere'de belirli bir işveren adına en az 1 yıldır çalışıyor olması durumunda aynı iş yerinde çalışmaya devam edebilmek için başvuru yapabileceği bir İngiltere vizesi türüdür. İngiltere Ankara Antlaşması İş Kurma Vizesi ise kişilerin İngiltere'de serbest meslek kapsamına giren iş dalları dahilinde kendi işini kurmasına olanak tanımaktadır. İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi, bu vizenin özellikleri, sunduğu haklar, başvuru gereksinimleri ve kullanım alanı hakkında CSS Legal uzmanları ile irtibata geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

CSS & Co Legal Services, İngiltere'de ve Türkiye'de bulunan başvuru sahiplerine hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. 2006’dan beri İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz uzmanlaşmış olan CSS & Co Legal Services uzmanları ile iletişime geçmek için İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayabilir veya ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Bu sayfa 3894 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular