image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Yerleşim Vizesi İçin Gerekli Evraklar Nelerdir?

İngiltere Yerleşim Vizesi için gerekli evraklar hangi İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesine başvurulduğuna bağlı olarak değişebilmektedir. Başvurularda hangi evrakların gerekli olduğu hakkında CSS Legal uzmanları ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

İngiltere Evlilik/Yerleşim Vizesi başvurularında diğer İngiltere vizesi başvurularında da olduğu gibi başvuruların tamamlanabilmesi için gerekli olan bazı evraklar bulunmaktadır. Gerekli belgeler, bu belgelerin tercümeleri, başvuru formu, başvuru sahibinin biyometrik bilgileri vb. evrakların başvuru dosyalarında mutlaka bulunması gerekmektedir. Temel belgelerin yanı sıra başvurulan vize türüne bağlı olarak gerekebilecek bazı belgeler de bulunabilmektedir. Firmamız aracılığı ile yapılacak başvurularda uzmanlarımız başvuru sahiplerine gerekli belgelerin tam bir listesini sunacaklardır.

İngiltere Yerleşim Vizesi için gerekli evraklar arasında başvuru sahipleri ile İngiltere’de bulunan kişiler arasındaki ilişkinin ispat edilmesi için sunulması gerekecek belgeler bulunmaktadır. Örneğin, Çocuklar İçin İngiltere Yerleşim Vizesi başvurularında mevzubahis çocuklar ile İngiltere’de bulunan ebeveynler arasındaki bağın ispatlanması için nüfus kayıt örneği başvuru dosyasına eklenmelidir.

İngiltere Yerleşim Vizesi için gerekli evraklar başvurulan vize türüne göre farklılık gösterebilmektedir. Örneğin, Evli Çiftler İçin İngiltere Yerleşim Vizesi başvurularında başvuru sahibinin yerine getirmesi gereken İngilizce yeterlilik şartı mevcuttur. Bu vizeye başvuru yapacak kişilerin IELTS Life Skills sınavından başarılı sonuç almaları gerekmektedir. Buna karşılık olarak Ebeveynler İçin İngiltere Yerleşim Vizesi başvurularında dil bilgisi yeterliliği aranmamaktadır. Başvuru sahiplerinin danışmanlık hizmeti alarak başvurularını gerçekleştirmeleri başvurularının gereksinimlerini anlamaları ve karşılayabilmeleri açısından önem taşımaktadır. CSS Legal uzmanları ile iletişime geçerek başvuruda bulunmak istediğiniz vize türünün gereksinimleri ve prosedürleri hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

İngiltere Yerleşim Vizesi başvuruları olumlu sonuç alınması oldukça zor başvurulardır. Başvuru sahiplerinin kanıtlamaları gereken husus sayısı oldukça fazladır. Bu açıdan başvuru dosyalarının titizlikle hazırlanmaları gerekmektedir zira başvuruların değerlendirilmesi esnasında vize memurlarının en ufak hata veya eksiklikte başvuruyu reddettikleri bilinmektedir. CSS Legal’in sunduğu danışmanlık hizmetlerinden yararlanarak başvurularınızı gerçekleştirmeniz durumunda başvurularınız mümkün olan en eksiksiz şekilde hazırlanacaklardır.

CSS & Co Legal Services, 2006’dan beri İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmıştır. İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak veya ofislerimizi ziyaret ederek vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımız ile iletişime geçebilir, İngiltere Yerleşim Vizesi için gerekli evraklar, İngiltere Yerleşim Vizesi türleri, vize başvuruları ve göçmenlik kuralları hakkında her konuda detaylı bilgi ve profesyonel destek alabilirsiniz.

Bu sayfa 899 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular