image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vizesinden 2 Red Alınırsa Neler Yapılabilir?

İngiltere vizesinden 2 red alınırsa başvuru sahipleri ret mektupları ile birlikte CSS Legal uzmanlarıyla iletişime geçerek sahip olduğu alternatiflere dair detaylı bilgi alabileceklerdir.

İngiltere vizesi başvurusunu değerlendiren İngiltere Konsolosluğu (Türkiye’den yapılan başvurularda) ve İngiltere İçişleri Bakanlığı (İngiltere’den yapılan başvurularda) vize memurları başvuru dosyasındaki belgeleri ve kişinin amacını inandırıcı ve ikna edici bulursa olumlu, bulmazsa da olumsuz sonuç vermektedir. Vize başvurusu reddedilen başvuru sahipleri itiraz başvurusu hakları varsa (idari itiraz, itiraz davası) bu hakkı kullanabilecekleri gibi yeni belgelerle itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvurusu da yapabileceklerdir. Bunlardan hangi başvurunun kişinin durumuna daha uygun olduğu konusunda bilgi almak ve başvuruyu gerçekleştirmek üzere başvuru sahipleri CSS Legal uzmanları ile irtibata geçebilirler.

İngiltere vizesi reddi alan başvuru sahipleri bazı durumlarda tekrardan kendileri ya da İngiltere vize ve göçmenlik hukukuna yeteri kadar hâkim olmayan kişilerle başvurularını yaparak yine vize reddi alabilmektedir. İngiltere vizesinden 2 red alınırsa başvuru sahipleri ret mektupları ile birlikte CSS Legal uzmanlarıyla iletişime geçerek sahip olduğu alternatiflere dair detaylı bilgi alabilecekler ve başvurularını prosedürlere en uygun şekilde gerçekleştirebileceklerdir.

CSS Legal, 2006 yılından bu yana vize danışmanlığı yapan ve Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1930 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular