image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vizesi Reddine İtiraz Başvuru Süreci Nasıldır?

İngiltere vizesi reddine itiraz başvuru süreci başvuru yapılan itiraz yollarına göre değişiklik göstermektedir. İngiltere vize reddine itiraz yolları hakkında detaylı bilgiyi CSS Legal uzmanlarından elde edebilirsiniz.

İngiltere vizesi reddine itiraz başvurusu yapmak isteyen bireyler bu başvuru türlerinin hepsinin yollarının ayrı olduğunu, belirli başvuru şartları olduğunu bilmelidir. İngiltere vize reddine itiraz başvurusunun üç yolu vardır. Bunlar idari itiraz (administrative review), itiraz davası (appeal) ve yeniden değerlendirme başvurusu (re-consideration) olarak üçe ayrılmakla birlikte her birinin belirli başvuru yolları ve şartları olması İngiltere vize retlerine itiraz başvurusunun zor ve karmaşık yapıda olmasını ifade etmektedir. İngiltere vize retlerine itiraz başvurusu yapmak isteyen bireyler bunun için İngiltere vize retleri ve vize başvuruları konusunda uzman danışmanları olan profesyonel danışmanlık hizmeti veren CSS Legal uzmanlarıyla iletişime geçebilirler.

İngiltere vizesi reddine itirazda bulunmak isteyen bireyler başvurduğu vize türüne göre ve vizenin neden reddedildiğine göre itiraz yolunu doğru seçmelidir. Vize red mektubu içinde yazanlar CSS Legal uzman danışmanlarınca dikkatle ve titizlikle incelenir ve vize reddi alan bireylerin hangi itiraz yolunu kullanabileceği belirlenir. Bu itiraz yollarının gerekli şartları şu şekilde örneklendirilebilir:

  1. İngiltere puan bazlı sistem içinde bulunan vize türleri için ve Ankara Antlaşması Vizesi retlerine idari itiraz başvurusu yapılabilir.
  2. İnsan haklarına aykırı ret kararlarına, İngiltere vatandaşlığından çıkarılma karalarına, iltica başvurusu reddine ve koruma statüsünün kaldırılmasına İngiltere Göçmenlik Mahkemesine itiraz davası açılabilir.
  3. İngiltere vize türleri başvurularında gerekli evrak eksikliği, prosedürlerin uygulanmaması, başvuru şartlarının sağlanamaması gibi konularda verilen vize reddine itiraz kapsamlı yeniden değerlendirme başvurusu yapılabilir.

İngiltere vizesi reddine itiraz başvuru yolları hakkında detaylı bilgi almak isteyen bireyler konusunda uzman danışmanlarıyla profesyonel danışmanlık veren CSS Legal Services ile iletişime geçebilirler. Vize reddine itiraz başvurularını CSS Legal uzmanlarıyla yapmaya karar veren bireyler, tekrar ret alma ihtimalini ve yeniden aynı maddi manevi yükümlülükler altına girmeyi büyük ölçüde engellemiş olacaktır.

CSS & Co Legal Services İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere Vizesi, Ankara Antlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları ve İngiltere vatandaşlığı konularında Londra, Ankara, İstanbul ofisleriyle 2006 yılından beri hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir.

İngiltere vizesi reddine itiraz nasıl yapılabilir, vize reddine itiraz yolları nelerdir, Birleşik Krallık vize başvurusu nasıl yapılır, başvuru için gerekli belgeler listesini nereden bulabilirim gibi sorular kafanızı kurcalıyor, güncel ve doğru bilgi arıyorsanız varsa CSS Legal İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla CSS & Co Legal Services uzman danışmanlarına ulaşarak tüm sorularınıza yanıt bulabilir, Birleşik Krallık vizesi ve vize reddi başvuru işlemlerine zaman kaybetmeden başlayabilirsiniz.

Bu sayfa 763 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular