image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vizesi Red Yiyenler Yeniden Değerlendirme Başvurusu Yapabilir Mi?

İngiltere vizesi red yiyenler başvurdukları vize türü hangi itiraz yolunu kullanmasına izin veriyorsa onu kullanabilecektir.

İngiltere vizesi red yiyenler, vize reddi almış olmanın etkisiyle genellikle internetten, çeşitli sitelerden ve konusunda uzman olmayan kişilerden bilgi edinmekte ve vize reddine itiraz başvurularına da ret cevabı alabilmektedir. CSS Legal uzmanları ve danışmanları hangi vize türüne hangi yollarla itiraz yapılabileceği, itiraz başvurusunda olumsuz sonucun nasıl olumluya çevrilebileceği gibi konularda bireylere profesyonel destek sağlamaktadır.

İngiltere vizesi red yiyenlerin başvurabileceği yeniden değerlendirme, itiraz davası ve idari itiraz başvurusu gibi üç çeşit vize reddine itiraz yolu bulunmaktadır. Bu itiraz yollarının her birinin başvuru şartları mevcuttur. Bunlara örnek olarak, İngiltere vize başvurularında eksik evrak, yalan beyan gibi genel ret sebepleri arasında gösterilebilecek konular nedeniyle ret alan bireylerin kullanabileceği vize reddine itiraz kapsamlı yeniden değerlendirme başvurusu verilebilir. Yeniden değerlendirme başvurusu yapılırken vize memurunun yolladığı vize reddi mektubunda yazan nedenler dikkatle incelenerek bunları çürütecek birtakım kanıtlar sunulur ve vize reddine karşı savunma yapılarak vize reddinin tersine çevrilmesi talebinde bulunulur. Bireyler İngiltere vize reddi için yeniden değerlendirme başvurusunda bulunurken idari itiraz veya itiraz davası yollarını kullanma hakkının olup olmadığı araştırılır. İngiltere vizesi red yiyenler, bu itiraz yolları ve vize reddine itiraz edebilmek için hangi prosedürlerin izlenmesi gerektiği hususunda detaylı bilgiyi CSS Legal uzman danışmanlarından elde edebilir.

CSS & Co Legal Services İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere Vizesi, Ankara Antlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları ve İngiltere vatandaşlığı konularında 2006 yılından beri hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi ve vize reddine itiraz başvuruları için danışmanlarımıza telefon aracılığıyla veya Londra, Ankara, İstanbul ofislerimizi ziyaret ederek ulaşabilir, her türlü sorularınızı sorabilirsiniz.

İngiltere vizesi red yiyenler hangi yolları izleyebilir, yeniden değerlendirme başvurusu nasıl yapılır, yeniden değerlendirme başvurusu hangi durumlarda yapabilir gibi sorular kafanızı kurcalıyorsa CSS Legal İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla CSS & Co Legal Services uzman danışmanlarına ulaşarak tüm sorularınıza yanıt bulabilir, İngiltere vizesi ve İngiltere vize reddi başvuru işlemlerine zaman kaybetmeden başlayabilirsiniz.

Bu sayfa 950 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular