image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vizesi Kaç Günde Çıkar?

“İngiltere vizesi kaç günde çıkar?” sorusunun cevabı, İngiltere vizesi türlerine ve kapsamlarına göre değişmektedir.

İngiltere vizesi başvuruları başvuru yapılan vize türünün kapsamına göre 3 hafta ile 3 ay arasında değişkenlik gösteren zamanlarda açıklanmaktadır. Yani başvuru sahiplerinin en çok sorduğu sorulardan biri olan “İngiltere vizesi kaç günde çıkar?” sorusunun cevabı başvuru yapılan vize türüne bağlıdır. Bu bağlamda başvuru yapılan İngiltere vizesi türü ziyaret etmek, öğrenim görmek ya da çalışmak amaçlı bir İngiltere vizesi ise 15 iş günü içerisinde, yerleşim kapsamlı başvurularla Ankara Antlaşması Vizesi başvurularında ise 90 işgünü içerisinde sonuçlanmaktadır. Vize sonuçları konsolosluğun yoğunluğuna göre beklenenden erken açıklanabileceği gibi istisnai durumlarda bu süreleri geçen zamanlarda da açıklanabilmektedir.

İngiltere ziyaretçi vizesi, İngiltere öğrenci vizesi, İngiltere çalışma vizesi ve İngiltere yerleşim vizesi gibi kategorilere ayrılan İngiltere vizesi başvuruları, karmaşık yapıda olan başvurulardır. Ayrıca İngiltere vize ve göçmenlik kuralları çok dinamik olup sürekli olarak güncellenmektedir. Bu nedenle başvuruların dikkatle ve en güncel bilgilerle yapılması gerekir. Güncellemeleri sürekli takip eden İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla prosedürlere en uygun şekilde başvurunuzu gerçekleştirmek üzere CSS Legal ile iletişime geçebilirsiniz.

İngiltere’de Londra ile Türkiye’de Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile iletişim bilgileri aracılığıyla ofislerimize gelerek ya da arayarak iletişime geçilebilir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1959 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular