image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vizesi En Az Kaç Aylık Alınabilir?

İngiltere vizesi en az ziyaret kapsamlı vize türleriyle 6 ay süreyle alınabilmektedir.

İngiltere vizesi en az 6 aylık alınabilmekte olup bu süre İngiltere ziyaretçi/turist vizesi türlerinde alınabilmektedir. İngiltere çalışma/iş vizesi, İngiltere yerleşim vizesi, Ankara Antlaşması vizesi ve İngiltere öğrenci vizesi türlerinde genellikle vize süresi 6 aydan uzun verilmektedir. Gidiş amacı ve İngiltere’de kalacağı süreye göre hangi İngiltere vizesi türüne başvuru yapacağını belirlemek isteyen başvuru sahipleri CSS Legal uzmanları ile irtibata geçerek vize başvuruları için profesyonel destek alabilirler.

Ziyaret kapsamlı vize türlerinde 3 gün, 1 hafta, 2 ay gibi ne kadar sürelerle vize talep edilirse edilsin başvuru sahiplerine 6 aylık vize süresi verilmektedir. Buna ek olarak ziyaretçi vizesinde ne kadar süreli vize alınırsa alınsın 1 yıl içerisinde en fazla 6 ay süreyle İngiltere’de bulunabilmek mümkündür. Ayrıca bu vize türleri çok giriş çıkışlı, olup 6 ayı geçmeyecek şekilde kısa süreli giriş-çıkış yapabilmek mümkündür.

CSS & Co Legal Services, 2006 yılından bu yana vize danışmanlığı yapan ve Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 2064 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular