image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vizesi Almak için Yapılması Gerekenler Nelerdir?

İngiltere vizesi almak için İngiltere vize ve göçmenlik kurallarınca belirlenmiş olan başvuru prosedürlerine uygun olacak şekilde; geçerli bir pasaporta sahip olmak, belgelerin ve tercümelerin eksiksiz olması, biyometrik bilgilerin verilmesi gibi şartların sağlanması gerekmektedir.

İngiltere vizesi almak için başvuru sahiplerinin dikkat etmesi gereken birtakım hususlar bulunmaktadır. Bu hususlar, İngiltere vize ve göçmenlik kurallarınca belirlenmiş olup dikkat edilmeden ya da eksik/yanlış bilgilerle başvuru yapıldığında pek çok olumsuz sonuçla karşı karşıya kalınabilecektir. Bunu en başından engellemek için ise CSS Legal İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarıyla iletişime geçilerek vize başvurusu gerçekleştirilebilir.

Geçerli bir İngiltere vizesi başvurusu yapmak için tüm işlemlere başlamadan önce geçerli bir pasaporta sahip olmak gerekmektedir. Bunun ardından kişinin durumu, kalacağı süre, gidiş amacı gibi hususlara göre uzmanlarımız başvuru yapılacak vize türünü belirleyecektir. Vize türüne göre de hangi belgelerin başvuru dosyasında olacağını gösteren evrak listesi başvuru sahibine gönderilecektir. Belgelerin toplanmasının ardından tercümeleri yaptırılacak ve başvuru dosyası hazır hale gelmiş olacaktır. Başvuru formunun doldurulması ve ardından başvuru merkezinden randevu alınması ile geçerli bir başvuru yapılabilecektir. Bu işlemleri gerçekleştirmek üzere CSS Legal uzmanlarından bilgi ve danışmanlık alabilirsiniz.

İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1068 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular