image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vizesi 1 Günde Çıkabilir Mi?

İngiltere vizesi 1 günde çıkabilmekle birlikte bu ancak Ekstra Öncelikli Servis (Super Priority Service) alınarak mümkün olmaktadır.

İngiltere vizesi başvurularında ziyaret, öğrenim ve çalışma kapsamlı vize türlerinde sonuçlar 3 hafta içerisinde, yerleşim kapsamlı başvurularda ise 3 ay içerisinde açıklanmaktadır. Bu sürelerden daha kısa bir zamanda sonuç alması gereken başvuru sahipleri ise Öncelikli Servislerin arasından birini seçerek başvurularını gerçekleştirebilirler. Öncelikli Servislerden bazıları şunlardır; Öncelikli Servis (Priority Service), Yerleşim Vizesi İçin Öncelikli Servis (Settlement Priority Visa Service), Ekstra Öncelikli Servis (Super Priority Service), Pasaport Teslimatı Servisi (Passback Service), Randevusuz Giriş Servisi (Walk-in Service).

İngiltere vizesi 1 günde çıksın isteyen kişiler Ekstra Öncelikli Servis ile başvurularını gerçekleştirebilirler. Ekstra Öncelikli Servis (Super Priority Service), başvuru yapıldıktan 24 saat sonra vize sonucu alınmasını sağlayan ve yalnızca Türkiye’de oturum izni olan kişilerin yararlanabileceği bir vize başvurusu hizmetidir. Bu servisin amacı; vize başvurusunun 24 saatte sonuçlanmasıdır ama bazı durumlarda başvurunun 24 saat içerisinde sonuçlandırılması her zaman mümkün olamayabilir. Ancak genellikle bu servis ile yapılan başvurular 1 gün içerisinde sonuçlanmaktadır. Bu başvuru servisi yalnızca İngiltere Turist/Ziyaretçi Vizesi türleri ile Tier-2 İngiltere Genel Çalışma Vizesi ve Tier-5 İngiltere Geçici Çalışma Vizesi başvurularında kullanılabiliyor. Bu vize türlerinden birine başvuru yapacak kişiler bu servis hakkında detaylı bilgi almak üzere CSS Legal uzmanlarıyla irtibata geçebilirler ve başvurularını danışmanlarımızdan profesyonel destek alarak geçekleştirebilirler.

CSS Legal, 2006 yılından bu yana vize danışmanlığı yapan ve Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1254 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular