image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vize Ücreti Yeşil Pasaport için Ne Kadardır?

İngiltere vize ücreti yeşil pasaport sahibi olup olmamaya göre değil başvurulan vizenin türüne ve yapılmak istenilen seyahatin süresine göre değişmektedir.

İngiltere vize ücreti yeşil pasaport sahibi olan bireyler için farklı olmamakla birlikte İngiltere’ye yapılmak istenilen seyahatin süresine ve başvurulan vizenin türüne göre değişiklik göstermektedir. İngiltere vizesi, İngiliz vatandaşlığı ve İngiliz pasaportu başvuru ücretleri İngiliz makamlarınca mali yılın 5 Nisan’da bitimini takiben düzenlenmekte olup her yıl değişebilmekte, dolar kurundaki değişikliklere göre alçalıp azalmaktadır. Başvuru merkezlerince dolar kuru üzerinden alınarak başvuru sahipleri tarafından TL olarak ödenmektedir.

İngiltere vize ücreti yeşil pasaport sahipleri için ayrıcalıklı olarak azaltılmamaktadır. Yeşil pasaport sahipleri de İngiltere’ye eğitim, yaşam, çalışma gibi amaçlarla giriş yapmak isteyen tüm Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı gibi vize başvurusu yapmak ve başvuru ücretini yatırmak zorundadır. İngiltere’ye yalnızca diplomatik pasaport sahipleri 90 günü aşmamak şartıyla vizesiz giriş yapma izni bulunmaktadır.

İngiltere vize ücreti yeşil pasaport ile almak isteyen bireylere CSS Legal uzman danışmanları tarafından güncel fiyat bilgisi olarak verilecek olup vize başvuru harcı yatırıldıktan sonra İngiltere vizesi türlerinden başvurulacak olan vize türüne göre belirlenmiş başvuru evrakları yine uzmanlarımızca bireylere verilecektir. İngiltere vize başvuru prosedürleri ve gerekli evrakları hakkında detaylı bilgiyi CSS Legal uzman danışmanlarına telefon ile ulaşarak veya ofislerimizi ziyaret ederek edinebilirsiniz.

CSS & Co Legal Services Londra, Ankara, İstanbul ofisleriyle İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere Vizesi, Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında 2006 yılından beri hizmet vermekte olan bir şirkettir.

İngiltere vize ücreti yeşil pasaport ile almak isteyen bireyler için farklı mıdır, İngiltere vize ücretleri güncel bilgisini nereden öğrenebilirim gibi sorularınız varsa bireyler CSS Legal İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla CSS & Co Legal Services uzman danışmanlarına ulaşarak yanıt bulabilir, İngiltere vize başvuru işlemlerine zaman kaybetmeden başvurabilirsiniz.

Bu sayfa 772 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular