image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vize Reddi Sebepleri Nelerdir? Ret Almanın Önüne Nasıl Geçilebilir?

İngiltere vize reddi sebepleri İngiltere vize başvuru evraklarının eksik olmasından, vize memurunun başvuru yapan bireyin İngiltere’ye geldikten sonra ülkesine döneceğine inanmamasına kadar çok geniş bir skalada şekillenmektedir.

İngiltere vize reddi sebepleri bazen bireylerin kendisine, bazen başvuru dosyasına bazen de vize memurunun bir hatasına dayanabilir. Bireylerin kendisinden kaynaklanan İngiltere vize reddi sebepleri; bireylerin CSS Legal uzmanları tarafından gerekli görülen veya başvuru evrakları arasında olması başvuru değerlendirilme sürecinde destekleyici etki yaratacak evrakları temin etmeyi reddetmesi, başvuru merkezinden alınan randevuda vize memurunun soruduğu sorulara şüpheli yanıt vermesi gibi örneklendirilebilir. İngiltere vize reddi sebeplerinden bir diğeri, başvuru sahibinin dosyasında bulunması gereken evraklarda eksiklik, hata veya gereksiz belge bulunması vize memurunun şüpheye düşmesine yol açması, bireyin dosyasından kaynaklanan vize reddi sebebi olarak verilebilir. İngiltere vize reddi sebepleri arasında vize memurunun bir hatasından, evrakları iyi incelememesinden veya haksız yere vize reddi vermesinden kaynaklanan nedenler bulunabilir.

İngiltere vize reddi sebeplerine karşı bireylerin itiraz hakkı bulunmaktadır. İdari itiraz, itiraz davası ve yeniden değerlendirme başvurusu yollarından hangisinin size uygun olduğunu CSS Legal uzmanlarına danışarak edinebilirsiniz.

Çok çeşitli olabilen ve her başvuruda değişen vize reddi gerekçelerinin neler olabileceğine dair güncel ve doğru bilgileri CSS Legal uzman danışmanlarından elde edebilirsiniz. İngiltere vize reddi alan bireyler internetteki güvenilir olmayan forum, sözlük gibi sayfalar yerine konusunda uzman başvuru sürecinde başından sonuna kadar başvuru sahiplerinin yanında olan CSS Legal danışmanlarına telefon aracılığıyla veya ofislerimizi ziyaret ederek bilgi alabilirsiniz.

CSS & Co Legal Services İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere Vizesi, Ankara Antlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları ve İngiltere vatandaşlığı konularında 2006 yılından beri hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi ve vize reddine itiraz başvuruları için danışmanlarımıza telefon aracılığıyla veya Londra, Ankara, İstanbul ofislerimizi ziyaret ederek ulaşabilir, her türlü sorularınızı sorabilirsiniz.

İngiltere vize reddi sebepleri neler olabilir, İngiltere vize reddi nedenleri nasıl ortadan kaldırılabilir, İngiltere vizesi başvurularında nelere dikkat etmek gerekir gibi sorular kafanızı kurcalıyorsa CSS Legal İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla CSS & Co Legal Services uzman danışmanlarına ulaşarak tüm sorularınıza yanıt bulabilir, İngiltere vizesi ve İngiltere vize reddi başvuru işlemlerine zaman kaybetmeden başlayabilirsiniz.

Bu sayfa 867 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular