image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vize Çeşitleri Nelerdir?

İngiltere vize çeşitleri; İngiltere öğrenci vizesi, İngiltere ziyaretçi vizesi, İngiltere çalışma vizesi, İngiltere yerleşim vizesi, İngiltere transit vizesi ile İstisnai (Exempt) ve Diğer (Other) İngiltere vizesi başvurularıdır.

İngiltere’ye gitme amaçlarına göre İngiltere öğrenci vizesi, İngiltere ziyaretçi vizesi, İngiltere çalışma vizesi, İngiltere yerleşim vizesi, İngiltere transit vizesi ile İstisnai (Exempt) ve Diğer (Other) İngiltere vizesi başvuruları olmak üzere temelde 7 İngiltere vizesi çeşitleri bulunmaktadır. Bu kategorilerin çok sayıda alt kategorisinin de olduğu düşünüldüğünde İngiltere vize başvurusu yapabilmek için vize türü belirlemenin bile ne denli zor olduğu anlaşılacaktır. Yanlış vize türüne başvuru yaptığı için vize reddi alan pek çok başvuru sahibi bulunmaktadır. Böyle bir sonuçla karşı karşıya kalmak istemeyen başvuru sahipleri CSS Legal’in İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanları ile irtibata geçebilirler.

İngiltere’de Londra ile Türkiye’de Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile iletişim bilgileri aracılığıyla ofislerimize gelerek ya da arayarak iletişime geçilebilir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1719 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular