image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vize Business Class Service Kapsamındaki Servisler Nelerdir?

İngiltere Vize Business Class Service kapsamında başvuru sahiplerinin başvurularının daha hızlı sonuçlanmasını sağlamak ve benzeri amaçlarla kullanabilecekleri öncelikli servisler yer almaktadır. Öncelikli servislerin kullanımları, gereksinimleri ve prosedürleri hakkında firmamız uzmanları ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

İngiltere vizesi başvurularında başvuru sahiplerinin başvuruları esnasında ihtiyaç duymaları ya da istemeleri durumunda yararlanabilecekleri öncelikli servisler vardır. İngiltere Vize Business Class Service çatısı altında toplanan bu öncelikli servisler başvuru süreci esnasında başvuru sahiplerinin çeşitli koşullarda başvurularını daha hızlı sonuçlandırmak, mesai saatleri dışında başvuruda bulunmak vb. imkânlar sunmaktadırlar. Bu servisler, firmamız uzmanlarıyla başvuru işlemlerinizi başlatmanızın akabinde belgelerin toplanması, tercümelerin yapılması, başvuru formunun doldurulması, başvuru için randevu alınması işlemlerinin yapılmasının ardından gerekli olması ya da başvuru sahibinin talep etmesi halinde firmamız uzmanlarınca alınmaktadır.

İngiltere Vize Business Class Service kapsamında başvuru sahiplerinin kullanabilecekleri servisler Mesai Saatleri Dışında Başvuru Servisi (Prime Time Appointment Service) ve Randevu Almadan İngiltere Vizesi Başvuru Servisi (Premium Lounge Service) şeklindedir. Mesai Saatleri Dışında Başvuru Servisi başvuruların mesai saatleri dışında yapılabilmesine, Randevu Almadan İngiltere Vizesi Başvuru Servisi ise başvuruların İngiltere Vize Başvuru Merkezinde randevu bulunmamasına rağmen yapılabilmesine olanak tanımaktadır.

İngiltere Vize Business Class Service kapsamında bulunan diğer servisler arasında öncelikli/hızlandırılmış servisler vize başvurularının ortalama sonuçlanma süresi olabilen 15 iş gününden daha hızlı sonuçlanmasına olanak tanıyabilmektedirler. Bu noktada bahsedilmesi gereken husus 15 iş gününün sabit bir süre olmadığıdır, yani başvurular daha kısa veya daha uzun sürede de sonuçlanabilmektedirler. Başvuru sahiplerinin istemeleri veya ihtiyaç duymaları durumunda yararlanabilecekleri Öncelikli Servis (Priority Visa Service) başvuruların 5 iş günü içerisinde, Süper Öncelikli Servis (Super Priority Service) ise 24 saat içerisinde sonuçlanmasına olanak tanıyabilmektedir. Benzer olarak sadece yerleşim vizesi başvurularına uygulanabilen Yerleşim Vizesi İçin Öncelikli Servis (Settlement Priority Visa Service) bu vize türlerine yapılan başvuruların sonuçlanma süresi olan 90 gün yerine 15 iş günü içerisinde sonuçlanmasına olanak tanıyabilmektedir.

İngiltere Vize Business Class Service kapsamındaki öncelikli servislerin kendilerine ait ücretleri ve prosedürleri bulunmaktadır. Başvuru sahipleri bu hususlar hakkında CSS Legal uzmanları ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirler.

CSS & Co Legal Services, İngiltere'de ve Türkiye'de bulunan başvuru sahiplerine hizmet veren bir danışmanlık şirketidir. 2006'dan beri İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış olan CSS & Co Legal Services uzmanları ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak iletişime geçebilir, vize başvuruları, öncelikli servisler, göçmenlik kuralları hakkında detaylı bilgi ve profesyonel yardım alabilirsiniz.

Bu sayfa 1016 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular