image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vatandaşlığı Almak için Ne Kadar Başvuru Ücreti Ödenir?

İngiltere vatandaşlığı almak isteyen bireyler öncelikle başvuru ücretleri hakkında bilgi sahibi olmaya çalışmaktadır. İngiltere vatandaşlık başvuru ücretleri İngiliz makamlarınca belirlenmekte ve güncel bilgilerini CSS Legal uzman danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.

İngiltere vatandaşlığı almak için başvuru ücretlerini araştıran ve internetteki çeşitli sitelerden, forumlardan bilgiler edinmeye çalışan bireyler bu sayfalardaki bilgilerin güncelliğini yitirmiş ve gerçeğe uygun olmadığını bilmelidir. İngiltere makamlarınca belirlenen ve her yıl değişebilen ve 2019 yılında da değişme ihtimali bulunan vatandaşlık başvuru ücret bilgilerinin en doğru ve güncel bilgisini CSS Legal uzmanlarından öğrenebilirsiniz.

İngiltere vatandaşlığı almak isteyen bireyler öncelikle belirli başvuru prosedürlerini izlemelidir. Başvuru formunu gerçeğe uygun bilgilerle doldurduktan sonra başvuru ücretini yatırması gereken bireyler başvuru ücretini yatırmadığı sürece işlemlerine başlayamayacaktır. Online olarak başvuru formunu dolduran bireyler eş zamanlı olarak başvuru ücretini de yatırabileceklerdir. Başvuru sahibinin İngiliz vatandaşıyla evli olup olmamasına göre değişen başvuru için gerekli evraklar listesini CSS Legal uzman danışmanlarından elde edebileceklerdir. Başvuru sahibinin İngiltere’de belirli sürelerde yaşamış olması, sürekli oturum izni bulunması, adli sicil kaydının temiz olması, en az B1 seviyesinde İngilizce dil yeterliliğinin bulunması vs. olarak örneklendirilebilecek başvuru için gerekli şartların tümünü CSS Legal uzman danışmanlarından öğrenebilirsiniz.

Galler vatandaşlığı, İskoçya vatandaşlığı, Kuzey İrlanda vatandaşlığı, İngiltere vatandaşlığı başvurusu ve kazandırdığı haklar konusunda daha fazla bilgi almak isteyenler göçmenlik hukuku ve İngiltere vatandaşlığı almak konusunda uzman CSS & Co Legal danışmanlarından destek alabilirler.

İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla CSS & Co Legal Services Müşavirlik ve Danışmanlık Şirketi, İngiltere Vizesi, Ankara Antlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları, İngiltere vatandaşlığı konularında Londra, Ankara, İstanbul ofislerinde 2006 yılından beri hizmet vermektedir.

İngiltere vatandaşlık sınav soruları neler olabilir, Life in the UK sınavı hakkında nereden bilgi edinebilirim gibi sorular kafanızı kurcalıyor ise CSS Legal İngiltere Vatandaşlığı Danışmanlık Hattı aracılığıyla CSS & Co Legal Services uzman danışmanlarına ulaşarak yanıt bulabilir, Birleşik Krallık vatandaşlık başvuru işlemlerinize hemen başlayabilirsiniz.

Bu sayfa 754 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular