image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Türkler Ne İş Yapar?

“İngiltere Türkler Ne İş Yapar?” sorusunun cevabı İngiltere’de bulunan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının ne tür bir İngiltere vizesi sahibi olduklarına göre değişebilmektedir. İngiltere vizesi türleri, sundukları haklar ve sınırlamaları hakkında detaylı bilgi almak için CSS Legal uzmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

“İngiltere Türkler ne iş yapar?” sorusunun cevabı sahip olunan İngiltere vizesi türüne göre değişkenlik gösterebilmektedir. İngiltere’de bulunan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları sahip oldukları vizenin sunduğu haklar ile sınırlı olduklarından ötürü İngiltere’de çalışma hakları da sahip oldukları vize türüne bağlı olacaktır.

“İngiltere Türkler ne iş yapar?” sorusunun cevabı İngiltere Çalışma/İş Vizesi ele alındığında sahip olunan vize türüne göre değişebilmektedir, fakat unutulmaması gereken hususlardan birisi İngiltere İş Vizesi başvurularının genellikle İngiltere’de bulunan belirli bir işveren bünyesinde çalışmak için yapıldığıdır. Belirli iş vizesi türleri vize sahiplerinin çalışacağı alanı da kısıtlamaktadırlar. Örneğin, Tier-5 İngiltere Geçici Çalışma Vizesi sahipleri yalnızca vizenin kapsamında bulunan 5 alt kategoriye dahil olan işlerde ve geçici süre için (12 ay ila 24 ay arasında) çalışma hakkı tanımaktadır. İngiltere Çalışma/İş Vizesi türleri, bu türlerin sundukları haklar ve sahip oldukları sınırlamalar hakkında detaylı bilgi almak için CSS Legal uzmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

“İngiltere Türkler ne iş yapar?” sorusunun cevabı ticari vizelerde değişebilmektedir. Tier-1 İngiltere Yatırımcı Vizesi, Tier-1 İngiltere Mezun Girişimci Vizesi, Tier-1 İngiltere Girişimci Vizesi ve İngiltere Ankara Antlaşması İş Kurma Vizesi başvuruları başvuru sahiplerinin İngiltere’de kendi işlerini kurmak, hâlihazırda var olan bir işi devralmak ya da var olan bir iş ile ortaklık kurmak amacı ile yapıldıklarından dolayı bu vize türlerine sahip olan kişilerin icra edebilecekleri mesleklerin yelpazesi çok daha geniştir. Bu vize türlerinin başvurularının nasıl yapıldığı, başvurularında gerekenler ve sundukları haklar hakkında detaylı bilgi ve profesyonel destek almak için CSS Legal vize ve göçmenlik hukuku uzmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

CSS & Co Legal Services, 2006’dan beri İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmıştır. Firmamız uzmanları ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak iletişime geçebilir, İngiltere vizesi ve göçmenlik kuralları hakkında detaylı bilgi alabilir, sunduğumuz danışmanlık hizmetlerinden yararlanarak başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Bu sayfa 5572 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular