image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Turistik Vize Gerekli Evraklar Nelerdir?

İngiltere turistik vize gerekli evraklar başvurudan başvuruya farklılık göstermektedir. İngiltere turistik vize için gerekli evraklar hakkında bilgi almak için CSS & Co Legal Services uzmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

İngiltere turistik vize için gerekli evraklar arasında danışmanlarımız tarafından başvuru sahiplerine sağlanacak olan belge listesindeki belgeler, tercümesi gereken belgelerin tercümeleri, İngilizce doldurulması gereken başvuru formu bulunmaktadır. Aynı zamanda başvuru sahiplerinin biyometrik bilgileri (fotoğraf ve parmak izi) de başvuru dosyası ile birlikte teslim edilmelidir. Başvuru sahipleri İngiltere turistik vize için gerekli evraklar hakkında firmamız uzmanlarından detaylı bilgi alabilirler.

İngiltere turistik vize için gerekli evraklar arasında başvurulan vize türüne göre değişkenlik gösterebilen ek belgeler de olabilmektedir. Örneğin, bazı vize türlerinde başvurunun niteliğine uygun bir kişi ya da kurum tarafından hazırlanmış davet mektubu istenebilmektedir. İngiltere Aile Ziyareti Vizesi, İngiltere İş Ziyareti Vizesi ve İngiltere Akademik Ziyaretçi/Turist Vizesi başvurularında davet mektubu olmaması durumunda başvuru olumsuzlukla sonuçlanmaktadır. Benzer olarak İngiltere PLAB Testi Vizesi, sadece PLAB Testine (Profesyonel ve Dilbilimi Değerlendirme Kurulu Testi) girecek olan doktorlara verilebilen bir vize türüdür ve bu vize türüne başvuru yapanların tıp fakültesi mezunu olduklarını ispat etmeleri gerekmektedir.

Benzer olarak İngiltere turistik vize gerekli evraklar arasında İngilizce ve İngiliz Konsolosluğuna hitaben yazılabilecek dilekçeler de bulunabilmektedir. Bu dilekçeler ile başvuru sahiplerinin gerçekleştirmek istedikleri seyahatin süresini, nereleri ziyaret edeceklerini, nerede konaklayacaklarını beyan etmeleri mümkündür. Başvuru dosyalarına eklenebilecek dilekçelerin içerikleri, nasıl yazılmaları gerektikleri, hangi durumlarda gerekli olabilecekleri ve İngiltere turistik vize gerekli evraklar haricinde gerekebilecek belgeler hakkında bilgi almak isteyenler firmamız uzmanları ile iletişime geçebilirler.

CSS & Co Legal Services 2006’dan beri İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz konularında uzmanlaşmıştır. İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak ya da ofislerimize gelerek firmamız uzmanları ile iletişime geçebilir, İngiltere turistik vize için gerekli evraklar, vize başvuruları, başvuruların gereksinimleri, prosedürleri, başvurularda gerekebilecek ek belgeler, bu belgelerin nasıl hazırlanabilecekleri ve nasıl hazırlanmaları gerektiği konusunda detaylı bilgi ve profesyonel destek alabilirler.

Bu sayfa 953 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular