image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Turistik Vize Evraklar Nasıl Belirlenir?

İngiltere turistik vize evraklar, başvurulacak vize türüne göre değişkenlik gösterebilmektedir.

İngiltere turistik vize evraklar arasında uzmanlarımızın başvuru açısından gerekli görmesi ya da başvurunun niteliği uyarınca ihtiyaç duyulan ek belgeleri başvuru sahiplerinden talep etmeleri söz konusu olabilmektedir. Gerekebilecek ek belgelere örnek olarak başvuru dilekçesi gösterilebilir. Mevzubahis dilekçeler İngilizce olarak ve İngiliz Konsolosluğuna hitaben yazılırlar ve başvuru sahibinin seyahat amacı, seyahat tarihleri, nerelerde konaklayacağı gibi bilgileri içerebilirler. Dilekçelerin içeriği, yazımı, hangi durumlarda sunulduğu ve benzeri konularda detaylı bilgi almak için CSS Legal uzmanları ile görüşebilirsiniz.

İngiltere turistik vize evraklar, başvurulacak vizenin türüne göre değişkenlik gösterebilmektedir. Örneğin, tek ebeveyni ile 6 aydan kısa süreli olarak İngiltere’ye ziyarette bulunmak isteyen 18 yaşını doldurmamış çocuklar İngiltere Çocuk Ziyaretçi Vizesi kapsamında değerlendirileceklerdir ve bu başvurularda iki ebeveynin de bu seyahate rıza gösterdiğini belirten muvâfakatnamenin, çocuğun ebeveynleri ile maddi-manevi bağının sürdüğünün ispatı ile birlikte başvuru dosyasına eklenmesi gerekebilir. Vize türleri ve gereksinimleri hakkında bilgi almak isteyenler firmamız uzmanları ile iletişime geçebilirler.

Bir başka ek bilgi örneği olarak başvurunun niteliğine uygun olarak yazılması ve dosyaya eklenmesi gerekebilen davet mektubu gösterilebilir. Bazı ziyaret kapsamlı vize başvurularında davet mektubu şartı aranmamakla beraber, bazı başvurularda başvurulan vize türüne uygun bir kişi ya da kurum tarafından hazırlanmış bir davet mektubunun mutlaka başvuru dosyasında yer alması gerekebilmektedir. İngiltere Aile Ziyareti Vizesi, İngiltere İş Ziyareti Vizesi ve İngiltere Akademik Ziyaretçi/Turist Vizesi davet mektubu gerektiren vize türlerindendir.

CSS & Co Legal Services 2006’dan beri İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz konularında uzmanlaşmıştır. Ofislerimizi ziyaret ederek veya İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak firmamız uzmanları ile görüşebilir, vize türleri, vize başvuruları, vize başvurularının gereksinimleri, vize başvuru prosedürleri, vize başvurularında gereken belgeler, hangi ek belgelerin gerekebileceği ve benzeri konular hakkında detaylı bilgi ve profesyonel destek alabilirsiniz.

Bu sayfa 845 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular