image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Ticari Vize Ücreti Ne Kadardır?

İngiltere Ticari Vize ücreti çeşitli etmenlere bağlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir. Vize ücretleri hakkında güncel bilgi almak için CSS Legal uzmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

İngiltere Ticari Vize kapsamında bulunan vizeler alındıkları takdirde vize sahiplerine İngiltere'de kendi işlerini kurma, bir işi devralma, bir işin işletme haklarını devralma, yatırım yapma veya hâlihazırda var olan bir işe ortak olmak hakkı tanıyan İngiltere vizesi türleridir. İngiltere Ticari Vize kapsamında bulunan vizeler Tier-1 Girişimci Vizesi, Tier-1 Mezun Girişimci Vizesi, Tier-1 Yatırımcı Vizesi ve İngiltere Ankara Antlaşması Vizesidir.

Diğer İngiltere vizesi başvurularında olduğu gibi İngiltere Ticari Vize başvuru süreci esnasında da ödenmesi gereken ücretler vardır. Bu ücretler arasında en önemlilerinden birisi vize/başvuru ücretidir. Vize ücretinin ödenmesi başvuru formunun doldurulması için ön koşul teşkil etmektedir, yani ancak vize/başvuru ücretinin ödenmesi durumunda başvuru formunun doldurulması mümkün olabilecektir. Vize başvuru formu doldurulmadığı takdirde vize başvurusunun tamamlanması mümkün olmamaktadır. Vize başvuru formunun içeriği, doldurulması ve vize başvurularının gereksinimleri hakkında firmamız uzmanları ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

İngiltere Ticari Vize ücreti çeşitli etmenlere bağlı olarak değişebilmektedir. İngiltere Ticari Vize ücretini etkileyen etmenlerin başında bu vize ücretinin diğer İngiltere vizelerinde olduğu gibi dolar kuru üzerinden Türk Lirasına çevrilerek işlem görüyor olması gelmektedir. Bu durumdan ötürü dolar kurunda oluşabilen değişiklikler vize ücretini de etkilemektedir.

İngiltere Ticari Vize ücreti aynı zamanda yıl içerisinde de değişmektedir. Her yıl 5 Nisan'da İngiltere'de mali yıl sona ermektedir. Yeni mali yılın başlangıcı ile vergiler, harçlar vb. ücretlerde artışlar meydana gelebilmektedir ve bu artışlar da vize ücretlerine yansımaktadır. Vize ücretlerinin ödenmelerinin ardından iade edilmedikleri göz önüne alındığında başvuru sahiplerinin firmamız danışmanları ile iletişime geçerek sürekli değişen vize ücretleri hakkında en güncel bilgilere ulaşmaları zarara uğrama ihtimallerini en aza indirebilmeleri için önem teşkil etmektedir.

CSS & Co Legal Services, 2006'dan beri İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmıştır. CSS & Co Legal Services uzmanları ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak iletişime geçebilir, İngiltere vizesi başvuruları, başvuru prosedürleri ve vize ücretleri hakkında her konuda detaylı bilgi alabilir, firmamızın sunduğu danışmanlık hizmetlerinden yararlanarak başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Bu sayfa 1071 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular