image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Ticari Vize Davet Mektubu Örneği Nereden Bulunabilir?

İngiltere Ticari Vize davet mektubu örneği olarak ortaklık kurulacak şirket tarafından başvuru sahibine gönderilebilecek ve bu hususu açıklayan mektuplar sayılabilmektedir.

İngiltere Ticari Vize kapsamında değerlendirilebilecek vizeler; Tier-1 Girişimci Vizesi, Tier-1 Mezun Girişimci Vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması (İş Kurma) Vizesi ve Tier-1 Yatırımcı Vizesi gibi vize türleridir. Bu İngiltere vizesi türleri şartlar karşılanabiliyorsa vize sahiplerine İngiltere'de kendi işlerini kurma, kurulu bir işi devralma, İngiltere’de yatırım yapma veya hâlihazırda var olan bir işe ortak olma hakkı tanıyabilmektedirler.

İngiltere Ticari Vize başvurularında başvuru sahibinin vize başvurusunu desteklemek için sunabileceği belgeler bulunmaktadır. Bu belgeler, başvurunun talep ettiği çeşitli koşulların sağlandığını bildirmek için kullanılmaktadır. Örneğin, İngiltere Ankara Antlaşması (İş Kurma) Vizesi ile İngiltere'de kendi işini kurmayı amaçlayan bir başvuru sahibinin bu işi kurabileceğini ve kurduktan sonra yürütebileceğini ispat etmesi gerekmektedir. Başvuru sahipleri mesleki yeterlilik sahibi olduklarını belgelemek için mesleki eğitim sertifikaları, referans mektupları vb. belgeleri başvuru dosyasına ekleyebilirler. Diğer şartların sağlandığının gösterilebilmesi için de başvuru dosyasına eklenmesi gereken belgeler bulunur. Ankara Antlaşması Vizesi başvuruları ve bu başvurularda başvuru dosyasına eklenebilecek belgelerin listesi hakkında firmamız uzmanları ile iletişime geçerek işlemlerinizi başlatmanızın ardından detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bu belgelere gösterilebilecek bir diğer örnek de İngiltere Ticari Vize davet mektubu örneği sayılabilecek olan belgelerdir. İngiltere Ticari Vize davet mektubu örneği olarak İngiltere Ticari Vize türlerinin bir şirkete ortak olmak için kullanılması durumda ortak olunacak şirket tarafından ortaklığı bildirmek için kullanılacak dokümanlar gösterilebilmektedir.

İngiltere Ticari Vize kapsamına giren vize türlerine yapılan başvurular olumlu sonuç alınması zor başvurulardır. Başvuruların makul olabilmeleri için ispatlanması gereken şartlar oldukça fazladır ve başvurularda oluşabilecek en ufak bir hata veya eksiklik vize reddi ile sonuçlanabilmektedir. CSS Legal'in sunduğu danışmanlık hizmetlerinden faydalanarak başvurularınızı gerçekleştirmeniz başvurularınızın mümkün olan en doğru şekilde yapılmasını sağlayacak ve olumsuz bir sonuç alınması olasılığını oldukça aza indirecektir.

CSS & Co Legal Services, 2006'dan beri İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmıştır. İngiltere'de ve Türkiye'de ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services uzmanları ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilir, İngiltere Ticari Vize başvuruları hakkında detaylı bilgi alabilir, firmamızın sunduğu danışmanlık hizmetlerinden yararlanarak başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Bu sayfa 2873 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular