image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Öğrenci Vizesi Sponsor İle Başvuru Yapılabilir Mi?

İngiltere öğrenci vizesi sponsor ile başvuru yapılabilmesi mümkün olup başvuru yapılacak vize türüne göre maddi yeterlilik şartının nasıl sağlanabileceği hakkında bilgi CSS Legal uzmanlarından alınabilmektedir.

İngiltere öğrenci vizesi türleri; İngiltere öğrenci ziyaretçi vizesi, İngiltere uzatılmış öğrenci ziyaretçi vizesi, Tier 4 İngiltere çocuk öğrenci vizesi ve Tier 4 İngiltere uzun dönem öğrenci vizesidir. Bu vize türlerinin hepsinin kendine özgü birtakım şartları bulunmaktadır. Bu şartlardan biri de kişinin İngiltere’deki masraflarını karşılayabilmesi şartıdır. Bu şart, tüm öğrenci vizesi başvurularında bulunmaktadır. Puan bazlı sistemin uygulandığı Tier 4 kategorisi altındaki başvurularda aylık masraflar için belirli miktarların başvurudan 28 gün öncesinden itibaren bankada tutulması gerekir. Ziyaret kapsamlı öğrenci vizesi başvurularında ise puan bazlı vizeler kadar kesin şartlar olmamasına karşın İngiltere şartlarına uygun miktarların gösterilebilmesi yine önem arz etmektedir. Yeterli maddi şarta sahip olup olmadığı hakkında bilgi almak isteyen başvuru sahipleri CSS Legal ile irtibata geçebilirler.

İngiltere öğrenci vizesi başvurusunda kişi masraflarını karşılayabileceğini kendi gelir veya birikimleri yoluyla gösterebilir. Ayrıca İngiltere öğrenci vizesi sponsor ile başvuru yapılabilmesi mümkün olan kategorilerden biridir. İngiltere’de eğitim almak üzere başvurulabilen bu kategoride başvuru yapılacak vize türüne göre maddi yeterlilik şartının nasıl sağlanabileceği hakkında bilgi ve vize işlemlerinde danışmanlık hizmeti CSS Legal uzmanlarından alınabilmektedir.

CSS & Co Legal Services, 2006’dan bu yana İngiltere vize ve göçmenlik hukuku alanında Türkiye ile İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış firmamızla iletişime geçerek uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 972 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular