image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Öğrenci Vizesi Mülakat Soruları Nelerdir?

İngiltere öğrenci vizesi mülakat soruları, başvurusunu firmamızla gerçekleştiren ve mülakata çağırılan başvuru sahiplerinin bilgilendirildiği hususlardan biridir. Uzmanlarımız tüm başvuru işlemlerinin yanı sıra mülakatta sorulabilecek muhtemel sorulara ve bunların cevaplarına dair de başvuru sahiplerine destek sağlamaktadır.

İngiltere öğrenci vizesi başvuruları, İngiltere’ye eğitim görmek üzere gidecek olan başvuru sahiplerinin başvuru yaptığı vize kategorisidir. Bu başvurular başvuru sahibinin kişisel şartları, maddi imkanları, almak istediği eğitim, eğitimin süresi gibi şartlara göre farklı alt türlere ayrılır. Bu İngiltere vizesi türleri şunlardır; İngiltere öğrenci ziyaretçi vizesi, İngiltere uzatılmış öğrenci ziyaretçi vizesi, Tier 4 İngiltere çocuk öğrenci vizesi ve Tier 4 İngiltere uzun dönem öğrenci vizesi.

Yukarıda bahsedilen vize türlerinden başvuru sahibi için en uygun olanı belirlendikten sonra başvuru işlemlerine başlanabilir. Bu başvuru işlemleri, İngiltere vize başvuru dosyasında olması gereken belgelerin tamamlanıp, tercümelerinin yapılıp, başvuru formlarının doldurulup, gerekli başvuru harç ve ödemelerinin yapılıp, vize randevularının alınması sonrasında İngiltere Konsolosluğuna incelenmek üzere gönderilmesini sağlamak üzere verildiği İngiltere Vize Başvuru Merkezlerinden birine yapılır ve bu merkezler tüm başvuru dosyalarını başkonsolosluğa iletir. Uzmanlarımız tüm bu başvuru işlemlerinin yanı sıra mülakatta sorulabilecek muhtemel sorulara ve bunların cevaplarına dair de başvuru sahiplerine destek sağlamaktadır. İngiltere öğrenci vizesi mülakat soruları ve vize başvuru işlemlerine dair detaylı bilgi ve danışmanlık almak isteyen başvuru sahipleri CSS Legal uzmanlarıyla irtibata geçebilirler.

CSS & Co Legal Services, 2006’dan bu yana İngiltere vizesi danışmanlığı yapan ve Türkiye ile İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (idari itiraz, itiraz davası, itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvurusu) başvurularında uzmanlaşmış firmamızla iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1211 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular