image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Öğrenci Vizesi Harcı Nedir?

İngiltere öğrenci vizesi harcı, İngiltere öğrenci vizesi işlemlerinin gerçekleşebilmesi için başvuru sahibi öğrencilerin ödemesi gereken ücrettir.

İngiltere öğrenci vizesi, Birleşik Krallık’ta (İngiltere, İskoçya, Galler, Kuzey İrlanda) eğitim görmek, bir kursa katılmak vb. amaçlarla başvuru yapılabilen başvuruları kapsamaktadır. Bu kapsamdaki vize başvuruları ise şunlardır; İngiltere öğrenci ziyaretçi vizesi, İngiltere uzatılmış öğrenci ziyaretçi vizesi, Tier-4 İngiltere çocuk öğrenci vizesi, Tier-4 İngiltere uzun dönem öğrenci vizesi.

İngiltere öğrenci vizesi işlemlerinin gerçekleşebilmesi için başvuru sahibi öğrencilerin ödemesi gereken bir ücret bulunur. İngiltere öğrenci vizesi harcı yatırıldıktan sonra başvuru belgelerinin toplanması, tercümelerinin yapılması, başvuru formunun doldurulması, randevu alınması işleminin yapılması ve randevu gününde başvuru dosyası ile biyometrik bilgiler verilerek İngiltere vizesi başvurusunun gerçekleştirilebilmesi işlemleri yapılarak başvuru süreci tamamlanabilir. Bu süreçte bu karmaşık işlemler hakkında detaylı bilgi ve danışmanlık almak üzere CSS Legal uzmanlarıyla iletişime geçilebilir.

Başvuru sahibinin öncelikli servis ihtiyacı olması halinde bu servisin ücreti İngiltere öğrenci vizesi harcına ek olarak alınmaktadır. Bu servisler ve ücretleri hakkında detaylı bilgi almak isteyen kişiler yine firmamız uzmanlarından detaylı bilgi alabilirler.

CSS & Co Legal Services, 2006’dan bu yana İngiltere vizesi danışmanlığı yapan ve Türkiye ile İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (idari itiraz, itiraz davası, itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvurusu) başvurularında uzmanlaşmış firmamızla iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 679 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular