image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Öğrenci Vizesi Evrak Listesi İçerisinde Neler Vardır?

İngiltere öğrenci vizesi evrak listesi içerisinde başvuru sahibinin şahsi ve maddi durumuna uygun olarak vizenin şartlarını sağladığını gösteren evrakların bulunması gerekmektedir.

İngiltere’de dil okulu, lisans, yüksek lisans, doktora, sertifika programları vb. eğitim programlarına katılmak amacıyla gidecek olan kişiler İngiltere öğrenci vizesi başvurusu yapabilmektedir. Bu vize eğitimin türü, süresi vb. hususlara göre kendi içerisinde 4 türe ayrılmaktadır; İngiltere Öğrenci Ziyaretçi Vizesi, İngiltere Uzatılmış Öğrenci Ziyaretçi Vizesi, Tier-4 İngiltere Çocuk Öğrenci Vizesi, Tier-4 İngiltere Uzun Dönem Öğrenci Vizesi.

İngiltere öğrenci vizesi türlerine başvuru yapacak başvuru sahipleri başvurularını CSS Legal uzmanlarıyla gerçekleştirdikleri takdirde öncelikle başvuru yapacakları İngiltere vizesi türü belirlenmektedir. Bunun ardından vizeye ve kişinin şartlarına göre bir evrak listesi uzmanlarımız tarafından oluşturulmaktadır. İngiltere öğrenci vizesi evrak listesi içerisinde başvuru sahibinin şahsi ve maddi durumuna uygun olarak vizenin şartlarını sağladığını gösteren evrakların bulunması gerekmektedir. Bunun oluşturulmasının ardından belgelerin toplanması, tercümelerin yapılması, vize harcı ve varsa ek ödemelerin yapılması, başvuru formunun doldurulması ve İngiltere Vize Başvuru Merkezinden başvuru randevusunun alınması işlemlerinin yapılması gerekir. Bu randevuya gününde ve saatinde katılarak başvuru sahibi başvuru dosyası ile biyometrik bilgilerini teslim ederek başvurusunu gerçekleştirebilir. Tüm bu vize işlemlerinde CSS Legal uzmanlarından profesyonel destek alınarak başvuru gerçekleştirilebilir.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanı olan danışmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz.  İngiltere’de ve Türkiye’de ofisleri bulunan CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 892 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular