image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Öğrenci Vize İçin Gerekli Evraklar Nelerdir?

İngiltere öğrenci vize için gerekli evraklar, başvuru yapılacak İngiltere vizesi türüne göre CSS Legal uzmanlarınca belirlenerek bir evrak listesi başvuru sahiplerine iletilecektir.

İngiltere’de eğitim görmek üzere İngiltere öğrenci vizesi başvurusu yapacak kişilerin İngiltere Öğrenci Ziyaretçi Vizesi, İngiltere Uzatılmış Öğrenci Ziyaretçi Vizesi, Tier-4 İngiltere Çocuk Öğrenci Vizesi, Tier-4 İngiltere Uzun Dönem Öğrenci Vizesi olarak 4 seçeneği bulunmaktadır. Gidiş amacı ve taşınan şartlara göre hangi vize türüne başvuru yapacağını belirleyemeyen başvuru sahipleri CSS & Co Legal Services danışmanları ile irtibata geçerek doğru vize türüne başvuru yapılmasını sağlayabilirler. Oldukça karmaşık başvuru prosedürüne sahip vize başvurularını profesyonel destek alarak gerçekleştirmek isteyen başvuru sahipleri firmamız uzmanlarıyla irtibata geçebilirler.

İngiltere öğrenci vize için gerekli evraklar, başvuru yapılacak İngiltere vizesi türüne göre CSS Legal uzmanlarınca belirlenerek bir evrak listesi başvuru sahiplerine iletilecektir. Eğer ki dosyanın daha iyi hale getirilebilmesi için uzmanlarımız evrak listesindeki belgelere ek belge de isteyebilir. Bu durum dosyanın daha açık, anlaşılır ve ikna edici olması için gerekli olabilir. Başvuru prosedürüne en uygun başvuru dosyası ile başvuru yapmak isteyen başvuru sahipleri CSS Legal uzmanları ile irtibata geçebilir.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanı olan danışmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz.  İngiltere’de ve Türkiye’de ofisleri bulunan CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 927 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular