image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Master Sonrası Çalışma İzni Alabilir Miyim?

İngiltere master sonrası çalışma izni alınabilmesi için izlenebilecek olan yolların ne olduklarını öğrenmek için CSS Legal uzmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

İngiltere master sonrası çalışma izni alınabilmesi için izlenebilecek ilk yol Tier-4 İngiltere Uzun Dönem Öğrenci Vizesi kapsamında doktora eğitimine başlanarak bu vizenin uzatılması ve vizenin sunduğu çalışma izninden yararlanılmasıdır. Lisans ve üstü seviyelerde Tier-4 Uzun Dönem Öğrenci Vizesi vize sahibine haftada 20 saate kadar (yarı zamanlı olarak) çalışma izni tanımaktadır. Bu vize türüne sahip olanların tam zamanlı olarak çalışma hakları bulunmamaktadır.

İngiltere master sonrası çalışma izni alınabilmesi bazı İngiltere Çalışma/İş Vizesi türlerine geçiş yapılması ile de mümkün olabilmektedir. Tier-4 İngiltere Uzun Dönem Öğrenci Vizesi ile yüksek lisans eğitimini tamamlamış kişilerin Tier-2 İngiltere Genel Çalışma Vizesine geçiş yaparak çalışma imkanları bulunabilmektedir. Vizeler arasında bu şekilde geçiş yapılması durumunda normal şartlarda bu vize türünün başvurularında uygulanan Yerel İşgücü Testi uygulanmayacaktır. Tier-2 Genel Çalışma Vizesine geçiş yapılabilmesi için gerekenler ve vize başvurusu ile ilgili prosedürler hakkında firmamız uzmanları ile görüşerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

İngiltere master sonrası çalışma izni elde etmek adına başvurulabilecek İngiltere vizesi türleri arasında İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi de bulunmaktadır. İngiltere Ankara Antlaşması Çalışan Vizesi, İngiltere’de belirli bir işveren adına en az 1 yıl boyunca tam zamanlı ya da yarı zamanlı olarak çalışmış bir kişinin aynı iş yerinde çalışmaya devam etmek için başvuru yapabileceği bir İngiltere vizesi türüdür. Bu vize kapsamında aynı zamanda kişilerin İngiltere’de kendi işlerini kurmak amacı ile başvurabilecekleri İngiltere Ankara Antlaşması İş Kurma Vizesi de bulunmaktadır. İngiltere Ankara Antlaşması Vizesinin özellikleri, sunduğu haklar ve gereksinimleri hakkında CSS Legal uzmanları ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilir, firmamızın sunduğu danışmanlık hizmetlerinden yararlanarak başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

CSS & Co Legal Services, 2006’dan beri İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmıştır. İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını kullanarak firmamız uzmanları ile irtibata geçebilir, İngiltere’de çalışma izni nasıl alınabilir öğrenebilir, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi, İngiltere vizeleri, vize başvuru işlemleri ve göçmenlik kuralları hakkında detaylı bilgi ve profesyonel destek alabilirsiniz.

Bu sayfa 2408 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular