image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Konsolosluğu Gaziantep Adres Bilgileri Nedir?

Gaziantep’te İngiltere temsilcilik birimi olmadığından dolayı İngiltere Konsolosluğu Gaziantep adres bilgileri de bulunmamaktadır. Bununla birlikte Gaziantep içerisinde vize başvurularının teslim edileceği merci olan İngiltere Vize Başvuru Merkezi bulunmaktadır.

İngiltere Konsolosluğu Gaziantep adres bilgileri bulunmamaktadır. Türkiye Cumhuriyeti içerisinde bulunan İngiltere temsilciliği birimleri Antalya’da bulunan İngiltere Muavin Konsolosluğu, İzmir’de bulunan İngiltere Konsolosluğu, Ankara’da bulunan İngiltere Büyükelçiliği, İstanbul’da bulunan İngiltere Başkonsolosluğu, Marmaris, Bodrum ve Fethiye’de bulunan İngiltere Fahri Konsolosluklarıdır.

İngiltere Konsolosluğu Gaziantep adres bilgileri bulunsaydı dahi bu adrese gidilerek vize başvurusunda bulunulması, vize başvuru randevusunun alınması ve benzeri işlemlerin gerçekleştirilmesi mümkün olmayacaktır. İngiltere vizesi başvuruları doğrudan İngiltere temsilcilik birimlerine yapılmamaktadır.

Vize başvurularının yapılabilmesi için izlenmesi gereken prosedürler vardır. Başvuruların yapılabilmesi için uzmanlarımız tarafından tedarik edilecek belge listesindeki belgelerin derlenmesi, belgelerin tercümelerinin yapılması ve vize başvuru formunun doldurulması gerekmektedir. Vize başvuru prosedürleri takip edilerek oluşturulan başvuru dosyaları uzmanlarımız ile iletişim halinde alınacak olan randevudan önce tamamlanmalıdır. Başvuru dosyaları başvuru sahiplerinin biyometrik bilgileri (fotoğraf ve parmak izleri) eşliğinde bizzat başvuru sahiplerince İngiltere Vize Başvuru Merkezine teslim edilirler. Türkiye’de bulunan vize başvuru merkezleri Ankara, İzmir, Antalya, İstanbul, Adana, Bursa ve Gaziantep illerinde bulunmaktadırlar. Vize başvuru süreci, vize başvurularının gereksinimleri ve başvuru prosedürleri hakkında CSS Legal vize danışmanları ile irtibata geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

İngiltere Konsolosluğu Gaziantep adres bilgileri bulunmamakla birlikte Gaziantep içerisinde İngiltere Vize Başvuru Merkezi bulunmaktadır. Başvuruların teslim edildiği yerin başvuru merkezi olması sebebi ile Gaziantep’ten vize başvurusunda bulunmak isteyen kişilerin başka bir ilde bulunan başvuru merkezine gitmelerine gerek yoktur. Benzer şekilde vize başvurularının sonuçları da İngiltere temsilcilik birimlerinden değil başvurulan vize başvuru merkezinden alınabilmektedir.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (idari itiraz, itiraz davası, itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvurusu) başvurularında uzmanlaşmış olan CSS & Co Legal Services, başta İngiltere'de ve Türkiye'de bulunan başvuru sahipleri olmak üzere vize başvurusu yapan kişilere danışmanlık hizmeti sunmaktadır. İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak veya ofislerimizi ziyaret ederek İngiltere vizesi ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla irtibata geçebilir, vize başvuruları hakkında detaylı bilgi ve profesyonel destek alabilirsiniz.

Bu sayfa 946 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular