image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Fahri Konsolosluğu Gaziantep İçerisinde Var Mıdır?

İngiltere Fahri Konsolosluğu Gaziantep içerisinde yoktur zira Gaziantep’te herhangi bir İngiltere temsilciliği birimi bulunmamaktadır. Gaziantep’te temsilcilik bulunsaydı dahi temsilcilik birimlerine müracaat edilerek vize başvurusunda bulunulması, vize başvuru randevusu alınması vb. işlemlerin yapılması mümkün olmamaktadır.

Türkiye içerisinde bulunan İngiltere temsilciliği birimleri Ankara’da bulunan İngiltere Büyükelçiliği, İstanbul’da bulunan İngiltere Başkonsolosluğu, Antalya’da bulunan İngiltere Muavin Konsolosluğu, Fethiye, Bodrum ve Marmaris’te bulunan İngiltere Fahri Konsoloslukları ve İzmir’de bulunan İngiltere Konsolosluğudur. İngiltere Fahri Konsolosluğu Gaziantep içerisinde bulunmamaktadır zira Gaziantep’te herhangi bir İngiltere temsilciliği birimi yoktur.

İngiltere Fahri Konsolosluğu Gaziantep içerisinde bulunsaydı dahi vize başvurularının doğrudan bu temsilciliğe başvuruda bulunması ile gerçekleşmesi mümkün değildir. İngiltere vizesi başvurularının yapılabilmesi için gerekli belgelerin toplanması, tercümeleri gerekli belgelerin tercümelerinin yapılması, başvuru formunun İngilizce doldurularak başvuru dosyasına eklenmesi gereklidir. Firmamız aracılığı ile yapılacak başvurularda firmamız uzmanları başvuruda gerekecek belgelerin tam bir listesini sunacaklardır. Başvuru prosedürleri takip edilerek oluşturulan başvuru dosyası uzmanlarımız tarafından başvuru sahipleri ile irtibat halinde alınacak olan randevudan önce tamamlanmalıdır. Başvuru dosyaları alınmış randevunun gün ve saatinde başvuru sahiplerinin fotoğrafları ve parmak izleri (biyometrik bilgileri) eşliğinde başvuru sahipleri tarafından İngiltere Vize Başvuru Merkezine teslim edilmektedir. Vize başvuruları hakkında her konuda detaylı bilgi ve profesyonel destek almak için CSS Legal uzmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

İngiltere Fahri Konsolosluğu Gaziantep içerisinde bulunmamakla beraber Gaziantep’te İngiltere Vize Başvuru Merkezi bulunmaktadır. Türkiye’de vize başvuru merkezinin bulunduğu iller İstanbul, Antalya, İzmir, Ankara, Adana, Bursa ve Gaziantep’tir, yani Gaziantep içerisinden vize başvurusunda bulunmak isteyen kişilerin başka bir şehirden başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmemektedir.

CSS & Co Legal Services, 2006’dan beri İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmıştır. İngiltere’de ve Türkiye’de ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services vize ve göçmenlik hukuku uzmanları ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak iletişime geçebilir, İngiltere vizesi başvuruları ve göçmenlik hukuku hakkında her konuda detaylı bilgi alabilir, firmamızın sunduğu danışmanlık hizmetlerinden yararlanarak başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Bu sayfa 873 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular