image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Fahri Konsolosluğu Adana İçerisinde Midir?

İngiltere Fahri Konsolosluğu Adana içerisinde bulunmamaktadır. Adana’da İngiltere temsilcilik birimi olmamasına rağmen İngiltere Vize Başvuru Merkezi bulunmaktadır.

Türkiye Cumhuriyeti içerisinde birden fazla İngiltere temsilciliği birimi bulunmaktadır. İstanbul’da İngiltere Başkonsolosluğu, Ankara’da İngiltere Büyükelçiliği, Antalya’da İngiltere Muavin Konsolosluğu, İzmir’de İngiltere Konsolosluğu vardır. Türkiye içerisinde İngiltere Fahri Konsolosluğu Adana ilinde değil Fethiye, Bodrum ve Marmaris illerinde bulunmaktadır.

İngiltere Fahri Konsolosluğu Adana içerisinde bulunsaydı dahi bu konsolosluk birimine doğrudan müracaat edilmesi ile vize başvuru randevusu almak veya vize başvurusunda bulunmak mümkün olmayacaktır. Vize başvuru randevuları İngiltere temsilcilik birimlerine müracaat edilerek değil UK Visas & Immigration (İngiltere Vize ve Göçmenlik Kurumu)’un resmî web sitesi üzerinden alınmaktadır. İngiltere vizesi başvuruları firmamız aracılığı ile gerçekleştirmeniz durumunda danışmanlarımız vize başvuru randevusunu başvuru sahipleri ile irtibat halinde alacaklardır.

Vize başvurularının yapılabilmeleri için izlenmesi gereken prosedürler mevcuttur. Firmamız ile yapılacak başvurularda uzmanlarımız tarafından başvuru sahiplerine sağlanacak belge listesinde bulunan belgeler, tercümesi gerekli belgelerin tercümeleri, vize başvuru formu vb. belgeler başvuru dosyasına eklenmelidir. Vize başvuru dosyaları firmamız uzmanları tarafından başvuru sahipleri ile iletişim halinde alınmış olacak randevudan önce tamamlanırlar. Başvuru dosyaları alınmış randevunun gün ve saatinde başvuru sahiplerinin fotoğrafları ve parmak izleri (biyometrik bilgileri) ile birlikte başvuru sahipleri tarafından İngiltere Vize Başvuru Merkezine teslim edilirler. İngiltere Fahri Konsolosluğu Adana olmamakla beraber Adana içerisinde İngiltere Vize Başvuru Merkezi bulunmaktadır. Adana’dan vize başvurusunda bulunmak isteyen kişiler bu vize başvuru merkezi üzerinden başvurularını gerçekleştirebilir. Başvuru dosyalarının doğrudan İngiltere temsilciliği birimlerine teslim edilmeleri mümkün değildir. 

İngiltere vizesi başvuruları karmaşık yapıda olan başvurulardır. Vize başvurularının nasıl yapıldıkları, gereksinimleri, başvuru süreçleri ve prosedürleri hakkında detaylı bilgi ve profesyonel destek almak için firmamızın vize ve göçmenlik hukuku uzmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

CSS & Co Legal Services, Türkiye'de ve İngiltere'de bulunan başvuru sahiplerine hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. 2006'dan bugüne İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış olan CSS Legal vize ve göçmenlik hukuku uzmanları ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak veya ofislerimizi ziyaret ederek irtibata geçebilir, vize başvurularınız hakkında detaylı bilgi alabilir, firmamızın sunduğu danışmanlık hizmetlerinden yararlanarak başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Bu sayfa 1230 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular