image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Evlilik Vizesi Sınavı Hangisidir?

İngiltere Evlilik Vizesi sınavı olarak vize başvurularında başvuru sahibinin İngilizce dil yeterliliği şartını sağlamak için girmesi gereken IELTS Life Skills ve sürekli oturum izni başvurularında girilecek olan Life in the UK sınavları sayılabilmektedir.

İngiltere Evlilik Vizesi sınavı olarak iki sınav gösterilebilmektedir. Bunlardan ilki, İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi kapsamında evlilik ve yasal birliktelikleri düzenleyen vize türlerine (Evli Çiftler İçin İngiltere Yerleşim Vizesi, Nişanlı Çiftler İçin İngiltere Yerleşim Vizesi ve Evli Olmayan Çiftler İçin İngiltere Yerleşim Vizesi) yapılan başvurularda başvuru sahiplerinin İngilizce dil bilgisi yeterlilik şartını sağladığını ispat etmek için girmeleri gereken IELTS Life Skills sınavıdır. IELTS Life Skills sınavının sonucu yalnızca "başarısız" ya da "başarılı" olabilmektedir. Başarısız olanların sınavı tekrar alma hakları vardır, fakat başarılı olanların 2 yıl boyunca aynı sınava girmeleri mümkün olmamaktadır. IELTS Life Skills sınavı ile ilgili bilgi almak için firmamız uzmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

İngiltere Evlilik Vizesi sınavı olarak gösterilebilecek ikinci sınav ise sürekli oturum veya İngiltere vatandaşlık başvurularında başvuru sahiplerinin girmeleri gereken Life in the UK (İngiltere'de Yaşam) sınavıdır. Life in the UK sınavına girilmesi ve bu sınavda başarılı olunması İngiltere'de sürekli oturum izni veya İngiltere vatandaşlığı başvuruları için sağlanması gereken koşullardan birisidir. Life in the UK sınavı hakkında detaylı bilgi almak için firmamız uzmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

İngiltere Evlilik Vizesi başvuruları olumlu sonuç alınması oldukça zor başvurulardır. Başvurunun ikna edici olabilmesi açısından ispatlanması gereken husus sayısı oldukça fazladır ve başvuru dosyasında oluşabilecek herhangi bir hata veya eksiklik vize reddi alınması ile sonuçlanabilmektedir. Bu açıdan başvuru sahiplerinin danışmanlık hizmeti alarak başvurularını gerçekleştirmeleri başvurularının olumlu sonuçlanma olasılığını yükseltebileceği için önem taşımaktadır. CSS Legal uzmanları ile iletişime geçerek İngiltere Evlilik Vizesi sınavı, İngiltere Evlilik Vizesi başvuruları ve bu başvuruların gereksinimleri hakkında detaylı bilgi alabilir, firmamızın sunmakta olduğu danışmanlık hizmetlerinden faydalanarak başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

CSS & Co Legal Services, İngiltere'de ve Türkiye'de bulunan başvuru sahiplerine hizmet veren bir danışmanlık dir. 2006'dan beri İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış olan CSS & Co Legal Services danışmanları ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak iletişime geçebilir, vize başvuruları ve göçmenlik kuralları hakkında her konuda detaylı bilgi ve profesyonel destek alabilirsiniz.

Bu sayfa 958 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular