image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Evlilik Vizesi Ne Kadar Sürer?

“İngiltere Evlilik Vizesi ne kadar sürer?” sorusunun cevabı elde edilen İngiltere Evlilik Vizesi türüne göre değişebilmektedir. İngiltere Evlilik Vizesi kapsamındaki vizeler ve bu vizelerin sınırlamaları hakkında firmamız uzmanları ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi, kişilerin İngiltere’de sürekli oturum izni veya İngiltere vatandaşlığı sahibi olarak bulunan kişilerin aile üyelerinin başvurabilecekleri bir İngiltere vizesidir. Bu vize türünün evlilik ve yasal birliktelikler durumunda başvurulabilecek alt türleri  Evli Çiftler İçin İngiltere Yerleşim Vizesi, Nişanlı Çiftler İçin İngiltere Yerleşim Vizesi ve Evli Olmayan Çiftler İçin İngiltere Yerleşim Vizesi şeklindedir.

“İngiltere Evlilik Vizesi ne kadar sürer?” sorusunun cevabı kişinin sahip olduğu vize türüne göre değişiklik gösterebilmektedir. Bu açıdan en kısıtlı vize Nişanlı Çiftler İçin İngiltere Yerleşim Vizesidir. Bu vize verildiği takdirde süresi 6 ay olacaktır. Vize sahiplerinin İngiltere’ye giriş yapmalarının ardından 6 ay içerisinde yasal birliktelik veya evlilik gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Yasal birliktelik veya evlilik bulunmadığı takdirde Nişanlı Çiftler İçin Yerleşim Vizesinin uzatılması mümkün değildir.

“İngiltere Evlilik Vizesi ne kadar sürer?” sorusunun cevabı Evli Çiftler İçin İngiltere Yerleşim Vizesi, Evli Olmayan Çiftler İçin İngiltere Yerleşim Vizesi alınması durumunda değişmektedir. Bu vize türlerinin verilme süreleri 33 aydır. Mevzubahis çift 33 aylık süre boyunca birlikte yaşamaya devam etmeleri durumunda vize uzatma başvurusunda bulunabilmektedirler. Uzatma başvurusundan olumlu sonuç alındığı takdirde vize süresinin 30 ay süreyle uzatılması mümkün olabilmektedir. Uzatmalar ile birlikte İngiltere’de bulundukları süreyi toplamda 5 yıla ulaşan kişilerin sürekli oturum izni başvurusunda bulunmaları mümkün olmaktadır. CSS Legal uzmanları ile irtibata geçerek vize uzatma başvuruları, vize süreleri ve sürekli oturum başvuruları hakkında detaylı bilgi ve profesyonel destek alabilirsiniz.

CSS & Co Legal Services, 2006’dan beri İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmıştır. Firmamız uzmanları ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak veya ofislerimizi ziyaret ederek iletişime geçebilir, İngiltere Evlilik Vizesi kapsamındaki vizeler, vize süreleri, vize uzatma başvuruları, göçmenlik kuralları hakkında detaylı bilgi alabilir ve firmamızın sunduğu danışmanlık hizmetlerinden yararlanarak başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Bu sayfa 1299 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular