image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Çalışma Vizesi Şartları Nelerdir?

İngiltere Çalışma Vizesi şartları başvurulan İngiltere Çalışma/İş Vizesi türüne göre farklılık gösterebilmektedir. İngiltere Çalışma Vizesi türleri hakkında CSS Legal ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

İngiltere Çalışma Vizesi şartları başvurulan İngiltere Çalışma/İş Vizesi türüne göre farklılık gösterebilmektedir. Bu açıdan başvuru sahiplerinin kendilerine en uygun İngiltere Çalışma/İş Vizesi türünü seçmeleri, başvurularının olumlu sonuçlanması açısından önem teşkil edecektir. Yanlış ya da kişinin amacına uygun olmayan bir vize başvurusunda bulunmuş olması başvurunun makul olmaması anlamına gelecek ve vize reddi alınması ile sonuçlanacaktır. İngiltere İş Vizesi türleri hakkında firmamız uzmanları ile iletişime geçerek detaylı bilgi ve profesyonel destek alabilirsiniz.

İngiltere Çalışma Vizesi şartları arasında başvuru dosyasında Sponsorluk Sertifikası (CoS-Certificate of Sponsorship) bulunması yer alabilmektedir. Sponsorluk Sertifikası sadece İngiltere İç İşleri Bakanlığı (Home Office) tarafından Sponsorluk Lisansı verilmiş işverenler tarafından çıkartılmaktadır ve bazı İngiltere İş Vizesi başvurularında mutlaka bulunmalıdır. Örneğin, Tier-5 İngiltere Geçici Çalışma Vizesi başvurularının Sponsorluk Sertifikası olmadan tamamlanmaları mümkün değildir. Buna karşılık olarak, İngiltere Tek Temsilci Vizesi başvurularında Sponsorluk Sertifikası bulunması şartı aranmamaktadır. Farklı vize türlerinin gereksinimleri hakkında firmamız uzmanlarından bilgi alabilirsiniz.

İngiltere Çalışma Vizesi şartları arasında aynı zamanda başvuru sahibinin sağladığını ispat etmesi gereken İngilizce dil bilgisi, mali yeterlilik vb. şartlar bulunabilmektedir. Örneğin, Tier-2 İngiltere Genel Çalışan Vizesi başvurularında başvuru sahibinin Sponsorluk Sertifikası sunması, en az B1 seviyesinde İngilizce dil bilgisi sahibi olduğunu ispatlaması ve vizenin gereksinimlerinden olan maddi yeterlilik şartını sağladığını belgelemesi gerekmektedir. İngiltere Çalışma/İş Vizesi başvurularının gerektirdiği belgeler ve farklı vize türlerinin kendilerine has gereksinimleri hakkında firmamız uzmanları ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

İngiltere Çalışma/İş Vizesi başvuruları karmaşık yapıda olan, olumlu sonuç alınması zor başvurulardır. Vize memurları başvuru dosyalarında en ufak bir hata, eksiklik ya da tutarsızlık gördükleri takdirde başvuruyu reddetmektedir. Firmamızın sunduğu danışmanlık hizmetlerinden yararlanmanız başvurularınızın mümkün olan en doğru şekilde yapılmasını sağlayacak ve olumlu sonuç alma olasılığınızı yükseltecektir.

CSS & Co Legal Services, 2006’dan bugüne İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmıştır. İngiltere’de ve Türkiye’de ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services uzmanları ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak veya ofislerimizi ziyaret ederek iletişime geçebilir, İngiltere Çalışma Vizesi şartları, İngiltere Çalışma Vizesi türleri, İngiltere vizesi, vize başvuruları ve göçmenlik kuralları ile ilgili her tür konuda bilgi alabilir, firmamızın sunduğu danışmanlık hizmetlerinden yararlanarak başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Bu sayfa 1047 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular