image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Çalışma ve Oturma İzni Nasıl Alınabilir?

İngiltere çalışma ve oturma izni alınması çeşitli şekillerde mümkün olabilmektedir. İngiltere çalışma ve oturma izni hakkında firmamız uzmanları ile görüşerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

İngiltere çalışma ve oturma izni çeşitli şekillerde alınabilmektedir. Çalışma ve oturma izni alınması için İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi kapsamındaki vize türlerinden başvuru sahibinin durumuna uygun olana başvurmak bu yollardan birisidir. Yerleşim kapsamlı vizeler vize sahiplerinin İngiltere'de sürekli oturum izni veya İngiltere vatandaşlığı sahibi olarak bulunan eş, nişanlı, evli olmadıkları partner, ebeveyn, çocuk vb. yakınlarının yanında uzun süreli olarak bulunabilmelerine olanak tanımaktadır. İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi kapsamındaki vizelerin çoğu İngiltere çalışma ve oturma izni sağlamaktadırlar.  İngiltere çalışma ve oturma izni sağlayan vize türleri hakkında detaylı bilgi almak için uzmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

İngiltere çalışma ve oturma izni edinilebilmesinin bir diğer yolu, İngiltere Çalışma/İş Vizesi türlerinden bir tanesinin alınmasıdır. İngiltere Çalışma Vizesi sahibinin çalıştığı süre boyunca İngiltere'de bulunması gerekli olacağından dolayı bu süre boyunca İngiltere çalışma ve oturma izni sahip olmaları söz konusudur. İş vizesi sahipleri İngiltere'de bazı şartlara bağlı olmak üzere toplamda 5 yıllık bir süre boyunca bulunurlar ise sürekli oturum izni alma hakkına sahip olabilirler. Bu durum Tier-5 İngiltere Geçici Çalışma Vizesi için geçerli değildir zira bu vize türünün süresi 12 ay ila 24 aydır ve İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi gibi bir vize türüne geçiş yapılmadığı takdirde uzatılması mümkün değildir.

İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi, bu konuda kendine özgü şartlara sahiptir. Bu İngiltere vizesi türüne sahip olanların diğer vize türleri için gereken 5 yıl yerine 4 yıl boyunca sürekli İngiltere'de bulunmaları durumunda sürekli oturum izni başvurusunda bulunmaları mümkündür. İngiltere Ankara Antlaşması Vizesinin sunduğu haklar, kullanım alanları, başvuruları ve başvuru prosedürleri hakkında CSS Legal uzmanları ile irtibata geçebilir, firmamızın sunduğu danışmanlık hizmetlerinden yararlanarak başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

CSS & Co Legal Services, 2006'dan beri İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmıştır.  İngiltere'de Londra, Türkiye'de İstanbul ve Ankara'da ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services uzmanları ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak veya ofislerimizi ziyaret ederek irtibata geçebilir, İngiltere çalışma ve oturma izni, İngiltere vizeleri, İngiltere vizelerinin sundukları haklar, vize başvuruları ve göçmenlik kuralları ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bu sayfa 1276 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular