image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Çalışma İzni Başvurusu Nasıl Yapılabilir?

İngiltere çalışma izni başvurusu esnasında dikkat edilmesi gereken esaslar hakkında bilgi almak için firmamız uzmanları ile irtibata geçebilirsiniz.

İngiltere çalışma izni başvurusu olarak İngiltere Çalışma/İş Vizesi başvuruları sayılabilmektedir. Kişilerin çalışma izni de veren İngiltere vizesi türlerine başvurmaları sonucu çalışma izni almaları da mümkündür, fakat bu başvuruların esas amacının İngiltere'de çalışmak olmaması gerekmektedir. İngiltere'ye çalışmak amacıyla gitmek isteyenlerin doğrudan İngiltere Çalışma/İş Vizesi başvurusunda bulunulmaları gerekmektedir. İngiltere vizesi türleri, farklı İngiltere vizelerinin sunduğu haklar ve sahip oldukları kısıtlamalar hakkında firmamız uzmanları ile görüşerek detaylı bilgi edinebilirsiniz.

İngiltere Çalışma/İş Vizesi başvurularında dikkat edilmesi gereken hususlardan birisi, başvuruların gereksinimlerinin başvurulan vize türüne göre değişkenlik gösterebiliyor olmasıdır. Başvuru dosyasında gerekebilecek belgeler, başvuru sahiplerinin sağlaması gerekebilecek şartlar vb. etmenler vize türünden vize türüne farklılık göstermektedir. Örneğin, Tier-2 İngiltere Genel Çalışma Vizesi başvurularında başvuru dosyasında Sponsorluk Sertifikası (CoS-Certificate of Sponsorship) bulunması gerekmektedir. Sponsorluk Sertifikası yalnızca İngiltere'de bulunan işverenler tarafından çıkartılabilmektedirler ve bazı İngiltere Çalışma Vizesi başvurularında mutlaka bulunmaları gerekmektedir.

İngiltere çalışma izni başvurusu yapılabilmesi için başvuru sahiplerinin sağlaması gereken bazı şartlar da bulunabilmektedir. Başvuru sahiplerinin sağladıklarını ispat etmeleri gerekenler arasında belirli seviyede İngilizce dil bilgisi sahibi oldukları veya başvurdukları vizenin maddi yeterlilik şartını sağlayabilecek kadar maddi birikim sahibi oldukları bulunabilmektedir. İngiltere Çalışma/İş Vizesi türlerinin gereksinimleri, farklı iş vizesi türlerinin başvurularında gerekenler hakkında firmamız uzmanları ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

İngiltere çalışma izni başvurusu aynı zamanda başvuru sahipleri tarafından kendi işlerini kurmak için de yapılabilmektedir. Bu kapsamda yer alan vizeler Tier-1 Girişimci Vizesi ve İngiltere Ankara Antlaşması Vizesidir. Ankara Antlaşması İş Kurma Vizesine sadece İngiltere'de kendi işini kurmak isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları başvurabilmektedir. Ankara Antlaşması İş Kurma Vizesi, vize sahiplerine oldukça geniş haklar sunmaktadır. İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi başvurularının gereksinimleri hakkında detaylı bilgi ve profesyonel destek almak için CSS uzmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

CSS & Co Legal Services, 2006'dan bugüne İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmıştır. Firmamız uzmanları ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak veya ofislerimizi ziyaret ederek irtibata geçebilir, İngiltere çalışma izni başvurusu, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi başvuruları, İngiltere vizeleri ve göçmenlik kuralları ile ilgili detaylı bilgi alabilir, firmamızın sunduğu danışmanlık hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Bu sayfa 1048 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular