image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Business Vize Hangi Amaçlarla Kullanılabilir?

İngiltere Business Vize İngiltere’de belirli bir işveren için çalışmak amacı ile ya da vize türüne bağlı olarak kişinin kendi işini kurması amacı ile kullanılabilmektedir.

İngiltere Business Vize ya da İngiltere Çalışma/İş Vizesi, verildiği takdirde sahiplerine İngiltere’de belirli bir işveren için çalışma hakkı ya da kendi işini kurma izni veren İngiltere vizesi başvurusudur.

İngiltere Business Vize türüne bağlı olarak İngiltere Çalışma Vizesi iki amaçla kullanılabilmektedir. Bunlardan ilki, kişinin İngiltere’de belirli bir işveren için çalışmasıdır. Bu noktada dikkat edilmesi gereken husus, bazı vizelerin kendi içlerinde vize sahiplerinin çalışabileceği işi dalını kısıtlamasının söz konusu olduğudur. Örneğin, Tier-5 İngiltere Geçici Çalışma Vizesi kısa süreli olarak (12 ila 24 ay) belirlenmiş 5 kategoriye ait iş dallarında çalışılmasına olanak tanımaktadır. Benzer şekilde, Sporcular İçin İngiltere Çalışma Vizesi de yalnızca 16 yaşını doldurmuş profesyonel sporcular tarafından başvurulabilen bir İngiltere Business Vize türüdür. İngiltere Çalışma/İş Vizesi türleri ve türlerin şartları hakkında firmamız uzmanları ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

İngiltere Business Vize kapsamında bulunan vizeler arasında kişilerin kendi işlerini kurmalarına olanak tanıyabilen vize türleri de bulunmaktadır. Bunlardan en önemlisi, İngiltere Business Vize türü ise 18 yaşını doldurmuş Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının Birleşik Krallık’ta kendi işlerini kurmak amacı ile başvurabilecekleri İngiltere Ankara Antlaşması Vizesidir. İngiltere Ankara Antlaşması İş Kurma Vizesi, sahiplerine serbest meslek dallarından birine ait herhangi bir iş dalında iş kurma imkânı sunmaktadır. Aynı zamanda Ankara Antlaşması Vizesi ile bazı şartların sağlanması durumunda var olan bir iş ile ortaklık kurmak mümkün olabilmektedir. İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi hakkında detaylı bilgi almak için firmamız uzmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

CSS & Co Legal Services, Türkiye’de ve İngiltere’de bulunan başvuru sahiplerine hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. 2006’dan beri İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış olan CSS & Co Legal Services uzmanları ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak veya İngiltere’de ve Türkiye’de bulunan ofislerimizi ziyaret ederek iletişime geçebilir, İngiltere Business Vize türleri, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi, vize başvuruları, vize başvurularının gereksinimleri ve göçmenlik kuralları ile ilgili detaylı bilgi ve profesyonel destek alabilirsiniz.

Bu sayfa 928 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular