image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiliz Vatandaşlık Hakları Nasıl Öğrenilir?

İngiliz vatandaşlık hakları CSS Legal uzman danışmanlarına telefon aracılığıyla ulaşarak veya CSS & Co Legal Services ofisleri ziyaret edilerek öğrenilebilir, İngiltere vatandaşlık başvurusu hemen başlatılabilir.

İngiltere vatandaşlık hakları ister İngiltere’de doğarak ister sonradan belirli şartlar sağlanarak elde edilmiş olsun her İngiliz vatandaşı için ortaktır. İngiliz vatandaşlığı, başvuru sahiplerinin kendi ülke vatandaşlığından çıkmasını gerektirmemekte ve çifte vatandaşlığa yasal olarak izin vermektedir. Ancak başvuru sahipleri başka bir ülke vatandaşlığı alındığı takdirde otomatik olarak kendi ülkesinin vatandaşlığından düşüp düşmediğini iyi araştırıp öğrenmelidir. Türk vatandaşları bu konuda ve İngiltere vatandaşlığı başvurusu hakkında detaylı bilgiyi CSS & Co Legal uzmanlarından telefon aracılığıyla veya ofislerimizi ziyaret ederek elde edebilecektir.

İngiliz vatandaşlık hakları, tüm İngiltere vatandaşlığı sahibi olan bireyler için ortak olup aynı hak ve yükümlülükleri kapsamaktadır. İngiltere vatandaşlık kanununa göre İngiliz vatandaşı olan her birey Birleşik Krallık içinde istediği okula gidip eğitimini alabilir, istediği yerde yaşayabilir, hayatını İngiltere kanunlarına uygun olarak istediği gibi yaşayabilir. İngiliz vatandaşlık hakları olduğu kadar yükümlülükleri de bulunmaktadır.

2006 yılından beri CSS & Co Legal Services İngiltere Vizesi, Ankara Antlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları ve İngiltere vatandaşlığı konularında Londra, Ankara, İstanbul ofislerinde İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla profesyonel danışmanlık vermeyi sürdüren bir şirkettir.

Galler vatandaşlığı, İskoçya vatandaşlığı, Kuzey İrlanda vatandaşlığı, İngiltere vatandaşlığı başvurusu ve kazandırdığı haklar konusunda detaylı bilgi almak isteyen bireyler linke tıklayabilir veya göçmenlik hukuku konusunda uzman danışmanlardan destek alabilirler.

İngiltere vatandaşlık hak ve yükümlülüklerini öğrenmek, İngiltere vatandaşlığına başvurmak, başvuru için gerekli evrakların listesini alabilmek için CSS Legal uzman danışmanlarıyla CSS Legal İngiltere Vize ve Vatandaşlık İletişim Hattı aracılığıyla irtibata geçebilir, vatandaşlık başvuru işlemlerini başlatabilir.

Bu sayfa 759 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular