image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiliz Vatandaşlığı için Life in the UK Sınavının Önemi Nedir?

İngiliz vatandaşlığı için Life in the UK sınavının önemi başvurunun olumlu sonuçlanmasını sağlaması bakımından büyük önem taşımaktadır. Bu sınav ve içeriği hakkında detaylı bilgiyi CSS Legal uzman danışmanlarından elde edebilirsiniz.

İngiliz vatandaşlığı başvurusu yapmak isteyen bireyler vatandaşlık başvurusu için İngiliz makamlarının belirlemiş olduğu koşulları sağlamalıdır. Bu koşullar bireyin İngiliz vatandaşıyla evli olup olmamasına göre değişmekle birlikte değişmeyen şartlar da mevcuttur. Örneğin, iyi karakterli olmak, adli sicil kaydının temiz olması, belirli bir süre İngiltere’de yaşamış olmak, yeterli düzeyde İngilizce bilmek ve Life in the UK sınavından başarıyla geçmek. Bu örnekler çoğaltılabileceği gibi aralarında en önemlilerinden biri olan İngiltere’de yaşam sınavı (Life in the UK) vatandaşlık başvurusunun olumlu sonuçlanması için büyük önem arz etmektedir.

İngiliz vatandaşlığı için başvuru sahiplerinin İngiltere’de yaşamın düzeni, özel günler, tatil edilen günler, İngiliz kıymetli şahsiyetler hakkında çeşitli bilgilerin test edildiği bu sınav başvuru sonucunu büyük ölçüde etkilemektedir. Başarıyla geçilen bu sınavın başvuru evrakları arasına eklenmesi vatandaşlık başvurusunun değerlendirilme sürecine katkı sağlamaktadır.

Galler vatandaşlığı, İskoçya vatandaşlığı, Kuzey İrlanda vatandaşlığı, İngiltere vatandaşlığı başvurusu ve kazandırdığı haklar konusunda tüm sorularınıza göçmenlik hukuku konusunda CSS & Co Legal danışmanlarına ulaşarak cevap bulabilir, İngiliz vatandaşlığı için başvurularınızı başlatabilirsiniz.

İngiltere Vizesi, Ankara Antlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları ve İngiltere vatandaşlığı konularında Londra, Ankara, İstanbul ofislerinde İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla 2006 yılından beri profesyonel danışmanlık veren CSS & Co Legal şirketine, İngiliz vatandaşlığı için gerekli evraklara ulaşma konusunda kafasında soru işaretleri bulunan bireyler İngiltere Vatandaşlık İletişim Hattı aracılığıyla ulaşarak, danışmanlarımızdan bilgi alabilir, yine telefon aracılığıyla veya ofislerimizi ziyaret ederek başvuru işlemlerini hemen başlatabilirler.

Bu sayfa 1069 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular