image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiliz Vatandaşlarının Tabi Olduğu Vize Uygulamaları Nelerdir?

İngiliz vatandaşlarının tabi olduğu vize uygulamaları ve İngiliz vatandaşlarının hangi ülkelere vizesiz gidebileceği konusu ile ilgili olarak bilinmelidir ki; İngiliz pasaportu dünyanın en güçlü pasaportlarından biri olup İngiliz pasaportuyla birçok ülkeye vizesiz giriş yapılabilmektedir. 

Birleşik Krallık pasaportu, dünyanın en güçlü pasaportlarından biridir. İngiltere pasaportu sahibine birçok ülkeye vizesiz giriş yapma imkânı tanımaktadır. Dünyada resmi olarak 193 ülke bulunmaktadır. İngiliz pasaportu sahibi bireyler 2018 yılındaki verilere göre 186 ülkeye vizesiz giriş yapma hakkına sahiplerdir. Ancak bu sayı her yıl değişebiliyor. İngiltere pasaportuyla vizesiz giriş yapılabilecek ülkeler hakkında en güncel ve doğru bilgiyi CSS Legal uzman danışmanlarından elde edebilirsiniz.

İngiliz vatandaşlarının tabi olduğu vize uygulamaları, çok sınırlı olmakla birlikte bu uygulamaların neler olduğu, hangi ülkelere vizesiz gidilebileceği veya İngiliz pasaportu başvurusu yapabilmek için nelerin gerekli olduğu konusunda CSS & Co Legal Services uzman danışmanlarından profesyonel destek alabilirsiniz.

Galler vatandaşlığı, İskoçya vatandaşlığı, Kuzey İrlanda vatandaşlığı, İngiltere vatandaşlığı başvurusu ve kazandırdığı haklar konularında ve İngiliz vatandaşlarının tabi olduğu vize uygulamaları hakkında daha fazla bilgi almak isteyenler göçmenlik hukuku ve İngiltere vatandaşlık kanunu konusunda uzmanlaşmış CSS Legal danışmanlarından destek alabilirler.

CSS & Co Legal Services Müşavirlik ve Danışmanlık Şirketi İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere Vizesi, Ankara Antlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları, İngiltere vatandaşlığı konularında Londra, Ankara, İstanbul ofisleriyle 2006 yılından beri hizmet vermektedir.

İngiliz vatandaşlarının tabi olduğu vize uygulamaları nelerdir, İngiltere vatandaşlığı başvuru şartları nelerdir, İngiltere pasaportunun yararları nelerdir gibi sorularınızı CSS Legal İngiltere Vatandaşlığı Danışmanlık Hattı aracılığıyla CSS & Co Legal Services uzman danışmanlarına ulaşarak sorabilir, Birleşik Krallık vatandaşlık başvuru işlemlerinize hemen başlayabilirsiniz.

Bu sayfa 1531 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular