image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiliz Konsolosluğu İstanbul Nasıl Gidilir?

“İngiliz Konsolosluğu İstanbul nasıl gidilir?” sorusunun cevabı vize başvurusunda bulunmak isteyen kişilere yardımcı olabilecek bir bilgi içermemektedir zira İstanbul’da bulunan İngiltere Büyükelçiliğine doğrudan müracaat edilerek vize başvurusu yapılması mümkün değildir. Vize başvurularının nasıl yapılabileceği hakkında CSS Legal uzmanları ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Türkiye Cumhuriyetleri içerisinde birden fazla İngiltere temsilciliği birimi bulunmaktadır.  İzmir’de İngiltere Konsolosluğu, Antalya’da İngiltere Muavin Konsolosluğu, Ankara’da İngiltere Büyükelçiliği, Fethiye, Marmaris ve Bodrum’da İngiltere Fahri Konsoloslukları bulunmaktadır. Bu birimlerin yanı sıra İstanbul’da İngiltere Başkonsolosluğu bulunmaktadır.

“İngiliz Konsolosluğu İstanbul nasıl gidilir?” sorusuna cevap olarak İngiltere Başkonsolosluğunun adresi olan Meşrutiyet Caddesi, No:34, Tepebaşı, Beyoğlu, İstanbul verilebilmektedir. Türkiye’de bulunan İngiliz vatandaşları ülke sınırları içerisinde iken bu İngiltere temsilciliği birimine başvurarak yardım talebinde bulunabilirler.

İngiliz Başkonsolosluğu dahil olmak üzere Türkiye’de bulunan hiçbir İngiltere temsilciliği birimine vize başvurusunda bulunulamadığı düşünüldüğünde “İngiliz Konsolosluğu İstanbul nasıl gidilir?” sorusunun cevabı Türkiye içerisinden vize başvurusunda bulunmak isteyen kişilere fayda sağlamamaktadır. Türkiye’den yapılan tüm vize başvurularının İstanbul’da bulunan İngiltere Başkonsolosluğu tarafından değerlendirilmekte olması söz konusudur fakat vize başvuruları bu temsilciliğe doğrudan başvuru ile yapılamamaktadır. Vize başvurularının nasıl ve hangi kuruma müracaat ederek yapılabilecekleri hakkında detaylı bilgi almak için CSS Legal uzmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

CSS & Co Legal Services, İngiltere’de ve Türkiye’de bulunan başvuru sahiplerine hizmet veren bir danışmanlık şirketidir. 2006’dan bugüne İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış olan CSS & Co Legal Services’in vize ve göçmenlik hukuku uzmanları ile görüşmek için İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayabilir veya ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz. Firmamız ile iletişime geçerek İngiltere vizesi, vize başvuruları ve göçmenlik kuralları hakkında detaylı bilgi alabilir, firmamızın sunduğu danışmanlık hizmetlerinden yararlanarak başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Bu sayfa 967 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular