image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiliz Konsolosluğu Eğitim Görmek İçin İngiltere ye Gidenlere Mülakat Yapar Mı?

İngiliz Konsolosluğu eğitim görmek için İngiltere'ye gidenlere eğer ki öğrenci Tier-4 İngiltere vizesi ile gidecekse mülakat yapmaktadır.

İngiltere’ye eğitim görmek üzere gidecek olan kişiler için İngiltere öğrenci ziyaretçi vizesi, İngiltere uzatılmış öğrenci ziyaretçi vizesi, Tier-4 İngiltere öğrenci vizesi seçeneklerinden kendi durumları ve amaçlarına göre en uygun vize türünü CSS Legal uzmanları belirlemektedir. Vize türü doğru saptandıktan sonra başvuru yapacak olan kişinin başvuru dosyası için gerekli olan evrakları toplaması gerekir. Ardından uzmanlarımız tarafından başvuru formu doldurularak gerekli belgelerin tercümelerinin tamamlanması, ilgili harç ve ödemelerin yapılması sonrasında İngiltere Vize Başvuru Merkezinden randevu alınması gerekir. Türkiye’de Ankara, İstanbul, İzmir, Adana, Antalya, Bursa ve Gaziantep illerinde bulunan başvuru merkezlerinin birinden randevu alınarak vize başvurusu gerçekleştirilebilir. Bu randevuda gerekli belgeler, belgelerin tercümeleri, başvuru formları, harçların ödendiği gösteren belgeler ve biyometrik bilgilerin İngiltere Vize Başvuru Merkezine teslim edilmesi ile vize başvurusu gerçekleştirilebilir.

İngiliz Konsolosluğu eğitim görmek için İngiltere'ye gidenlere eğer ki öğrenci Tier-4 İngiltere öğrenci vizesi ile gidecekse mülakat yapmaktadır. Öğrenciler İngiltere Vize Başvuru Merkezine daha önce eksiksiz hazırlanmış olan başvuru dosyalarını değerlendirilmek üzere ve İngiltere Konsolosluğuna gönderilmesini sağlamak amacıyla teslim ettikleri esnada mülakat da yapılabilmektedir. Bu mülakat, başvuru merkezinde bilgisayardan online olarak yapılmaktadır. Başvuru sahibinin karşısına bir İngiltere Konsolosluğu ya da İngiltere İç İşleri Bakanlığı (Home Office) yetkilisi çıkacaktır. Bu yetkili başvuru sahibine neden İngiltere’de okumak istediği, neden gitmek istediği şehri seçtiği, kabul aldığı okulu neden seçtiği, maddi kaynaklarının yeterli olup olmadığı, eğitim geçmişi gibi konularda çeşitli sorular sormaktadır.

CSS Legal, Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine İngiltere vizesi ve göçmenlik başvurularında danışmanlık sağlayan bir şirkettir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 943 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular