image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Gaziantep İngiltere Konsolosluğu Adresi Nedir?

Gaziantep İngiltere Konsolosluğu adresi, Gaziantep ilinde İngiltere temsilciliği birimi bulunmadığından dolayı mevcut değildir. Bununla birlikte Gaziantep içerisinde İngiltere Vize Başvuru Merkezi bulunuyor olmasından dolayı vize başvurularının Gaziantep’ten yapılması mümkün olmaktadır.

Türkiye içerisinde Ankara’da İngiltere Büyükelçiliği, Antalya’da İngiltere Muavin Konsolosluğu, İzmir’de İngiltere Konsolosluğu, Bodrum, Fethiye ve Marmaris’te bulunan İngiltere Fahri Konsoloslukları ve İstanbul’da bulunan İngiltere Başkonsolosluğu bulunmaktadır. Gaziantep’te İngiltere temsilciliği birimi olmamasından ötürü Gaziantep İngiltere Konsolosluğu adresi de bulunmamaktadır.

Gaziantep İngiltere Konsolosluğu adresi bulunsaydı dahi vize başvurularının bu adreste bulunacak İngiltere temsilciliği birimine doğrudan müracaat edilmesi ile yapılmaları mümkün olmayacaktır. Vize başvurularının yapılabilmesi için firmamız uzmanları tarafından sunulacak belge listesinde yer alan gerekli belgeler toplanıp, tercümesi gereken belgelerin tercümeleri yapılıp başvuru formu doldurulduktan sonra vize başvuru randevusu alınmalıdır. Firmamız aracılığı ile yapılacak başvurularda uzmanlarımız başvuru sahipleriyle iletişime geçerek kendilerine en yakın başvuru merkezinden randevu alacaklardır. Vize başvurusu için hazırlanan başvuru dosyaları bu randevudan önce tamamlanmalıdır. Tamamlanan başvuru dosyaları başvuru sahiplerinin biyometrik bilgileri (fotoğraf ve parmak izi) eklenerek alınmış randevunun gün ve saatinde başvuru sahipleri tarafından İngiltere Vize Başvuru Merkezine teslim edilir. CSS Legal vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla iletişime geçerek vize başvuru prosedürü ve başvurularda gerekenler hakkında detaylı bilgi alabilir, firmamızın sunduğu danışmanlık hizmetlerinden yararlanarak başvurularınızı yapabilirsiniz.

Gaziantep İngiltere Konsolosluğu adresi olmamasının yanında Gaziantep içerisinde İngiltere Vize Başvuru Merkezi bulunmaktadır. Başvuru merkezi Muammer Aksoy Bulvarı, Hüseyin İncioğlu Cad., No.34/B, Şehitkamil, Gaziantep adresindedir. İngiltere vizesi başvuruları bu adresten yapılabilecekleri gibi gerçekleştirilmiş olan vize başvurularının sonuçları, başvuruda teslim edilen belgeler ve pasaport da bu merkezden alınabilmektedir.

CSS & Co Legal Services, Türkiye’de ve İngiltere’de başvuru sahiplerine danışmanlık hizmeti sunmaktadır. 2006’dan bugüne İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış olan CSS Legal uzmanlarıyla İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak görüşebilir, firmamızın sunduğu danışmanlık hizmetlerinden yaralanabilir, İngiltere vizesi başvuruları ve göçmenlik kuralları hakkında detaylı bilgi ve danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Bu sayfa 5226 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular