image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Ankara Antlaşması Evlilik Vizesi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ankara Antlaşması Evlilik Vizesi başvurusu gerekli olan belgelerin tamamlanıp, tercümelerinin yapılıp, İngilizce başvuru formlarının doldurulup, uzmanlarımızca başvuru randevularının alınması sonrasında İngiltere Vize Başvuru Merkezine yapılabilmektedir.

Ankara Antlaşması Evlilik Vizesi, Ankara Antlaşması Vizesi ile kendi işini kuranların da Ankara Antlaşması Çalışan Vizesi ile bir işverene bağlı olarak çalışanların da eş/partner ve 21 yaşından küçük çocuklarının Birleşik Krallık’a giderek aile birlikteliğinin sağlanması için yapılabilen bir vize başvurusudur. Bu İngiltere vizesi başvurusu da diğer vize türleri gibi bir başvuru prosedürüne sahiptir. Ankara Antlaşması Evlilik Vizesi başvurusu gerekli olan belgelerin tamamlanıp, tercümelerinin yapılıp, İngilizce başvuru formlarının doldurulup, uzmanlarımızca başvuru randevularının alınması sonrasında İngiltere Vize Başvuru Merkezine yapılabilmektedir.

Bu İngiltere vizesi ile İngiltere’de iş kuran kişilerin bağımlı aile üyeleri, asıl başvuru sahibi ne kadar vize alabilmişse o süreyle kısıtlı olacak şekilde vize alabileceklerdir. Aynı şekilde esas göçmen İngiltere’de sürekli oturum izni veya İngiltere vatandaşlığı başvurusu yaparken bağımlıları da onunla birlikte başvuru yapabilmektedir. Ayrıca bu kişinin İngiltere’de göçmenlik statüsünü kaybetmesi durumunda bağımlıları da kaybeder. Ankara Antlaşması kapsamında çalışan olarak bulunanların bağımlılarında ise durum biraz daha farklıdır. Bağımlılar, İngiltere’de en az 2 yıl bulunduktan sonra sürekli oturum başvurusu yapabilmektedir.

Ankara Antlaşması Vizesi, Ankara Antlaşması Çalışan Vizesi, Ankara Antlaşması Evlilik Vizesi ve bu vize türleri ile İngiltere’de yeterli süreler doldurulduktan sonra yapılacak olan sürekli oturum izni ve İngiltere vatandaşlığı başvurularıyla ilgili detaylı bilgi ve danışmanlık hizmeti almak isteyen başvuru sahipleri CSS Legal ile irtibata geçebilirler.

CSS Legal, Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine İngiltere vizesi ve göçmenlik başvurularında danışmanlık sağlayan bir şirkettir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. Firmamızla İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1081 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular