image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Ankara Antlaşması Ekşi Sözlük Bilgileri Geçerli Mi?

Ankara Antlaşması Ekşi Sözlük bilgileri gerek İngiltere vize ve göçmenlik kurallarının sık sık değiştirilmesi gerekse de buraya yazan kişilerin bu alanda uzman olmayan kişiler olması nedeniyle başvuru sahiplerini yanlış yönlendirebilecektir.

Ankara Antlaşması Ekşi Sözlük bilgilerinden yararlanarak başvuru yapmak oradaki bilgilerin artık güncelliğini yitirmiş bilgiler olması dolayısıyla yanıltıcı olabilecektir. Sözlükler, forumlar gibi mecralara yazan kişilerin uzman olmaması ve buraya yazılmış olan bilgilerin kanunlar sürekli olarak değiştirildiği için güncelliğini yitirmiş bilgiler olması nedeniyle başvuru yapacak kişilerin yanlış bilgilenmesi söz konusu olabilecektir. Yanlış bilgilerle başvuru yapan kişiler ise vize reddi ve hatta başvuru yasağı gibi durumlarla karşı karşıya kalabilirler.

Ankara Antlaşması Vizesi başvurusundan vize reddi alan başvuru sahiplerinin itiraz hakkının olup olmadığı hususu başvuru yaptıkları vize türüne bağlı olarak belirlenmektedir. Vize reddi alan kişilere gönderilen ret mektubunda başvuru sahipleri itiraz hakkına sahip olup olmadıkları ve eğer bir itiraz hakları varsa bunu ne kadar zaman içerisinde kullanabileceklerine dair bilgilendirileceklerdir. Ret mektupları ile CSS Legal uzmanlarıyla iletişime geçen kişiler seçeneklerine dair bilgi alabilir ve itiraz başvurularını gerçekleştirebilirler.

Vize reddi alan kişilerin itiraz hakkı olarak idari itiraz veya itiraz davası açma hakkı bulunabilir. Bu haklardan birine sahip olmayanlar ise itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvurusu yapabilirler. Bu hakların kapsamlarına dair bilgi almak, durumunuza en uygun olan başvurunun tespit edilmesini sağlamak ve başvurunuzu olumsuz sonucu olumluya çevirebilecek şekilde yapabilmek için CSS Legal uzmanlarıyla irtibata geçebilirsiniz.

CSS & Co Legal Services, Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine İngiltere vizesi ve göçmenlik başvurularında danışmanlık sağlayan bir şirkettir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1002 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular