image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vatandaşlık Hakkı Nasıl Elde Edilir?

İngiltere vatandaşlık hakkı, başvuru şartlarının tamamını sağlayabilen bireylerce alınabilmektedir. İngiltere vatandaşlık başvurusu karmaşık yapıda olan meşakkatli bir süreçtir. Birleşik Krallık vatandaşlık başvurusunda bulunmak isteyen bireylerin konusunda uzman CSS Legal danışmalarıyla iletişime geçmesi önerilmektedir.

İngiltere vatandaşlık hakkı sahibi olmak isteyen bireylerin belirli şartları sağlaması gereklidir. Bu şartları eksiksiz şekilde sağlayan ve bunları kanıtlayan başvuru evraklarını doğru bilgiler ışığında toparlayan bireylerin vatandaşlık almama ihtimalleri oldukça düşmektedir.

İngiltere vatandaşlık hakkı elde edebilmek için başvuru sahipleri İngiltere vatandaşı ile evli olup olmaya göre değişiklik gösteren başvuru şartlarını sağlıyor olmalıdır. İngiliz vatandaşı ile evli olan bireyler için; başvuru tarihinde hala evli olduğunu kanıtlamak, son 3 yıl içinde toplamda 270 günden fazla Birleşik Krallık sınırları dışında bulunmamak, başvurunun yapıldığı sırada sürekli oturum sahibi olmak vb. sıralanabilir. İngiliz vatandaşı ile evli olmayan yetişkinler için; en az 12 aydır Birleşik Krallık’ta sürekli oturum izni sahibi olmak, başvuru tarihi de geçerli olmak üzere son 5 yıldır Birleşik Krallık sınırları içinde yaşamış olmak vb. olarak örneklendirilebilir. İngiliz vatandaşlığı için gerekli belgeler hakkında detaylı bilgi için CSS Legal uzmanlarıyla iletişime geçmeniz önerilmektedir.

Galler vatandaşlığı, İskoçya vatandaşlığı, Kuzey İrlanda vatandaşlığı, İngiltere vatandaşlığı başvurusu ve kazandırdığı haklar konusunda tüm sorularınıza göçmenlik hukuku konusunda CSS & Co Legal danışmanlarına ulaşarak cevap bulabilir, İngiliz vatandaşlığı başvurularınızı hemen başlatabilirsiniz.

CSS & Co Legal Services Müşavirlik ve Danışmanlık Şirketi 2006 yılından beri İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere Vizesi, Ankara Antlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları, İngiltere vatandaşlığı konularında Londra, Ankara, İstanbul ofisleriyle danışmanlık hizmeti vermektedir.

İngiltere vatandaşlık hakkı nasıl elde edilebilir, İngiltere vatandaşlık başvurusu için gerekli evraklar neler olabilmektedir gibi sorular kafanızı kurcalıyorsa CSS Legal İngiltere Vatandaşlığı Danışmanlık Hattı aracılığıyla CSS & Co Legal Services uzman danışmanlarına ulaşarak yanıt bulabilir, Birleşik Krallık vatandaşlık başvuru işlemlerinize hemen başlayabilirsiniz.

Bu sayfa 726 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular