image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiliz Vatandaşlığı Alma Niyetinde Olanlar Life in The UK Sınavına Girmeli Mi?

İngiliz vatandaşlığı almak isteyen bireylerin başvuru evrakları arasında Life in the UK sınav sonucu bulunmak zorundadır. Bu sınavı başarıyla geçtiğini ispatlayamayan bireyler vatandaşlık başvurusunda ret cevabı alma ihtimalini yükseltmiş olacaktır.

İngiltere vatandaşlık alma niyetinde olan bireylerin İngiltere’de yaşama ve İngiliz haklının değerleri, kültürü, özel günlerine dair bilgilerin sorulduğu Life in the UK sınavına girmesi oldukça önemlidir. Bu sınavda başarılı olduğunu ispatlayan bireyler İngiltere vatandaşlığı alma ihtimallerini artırmaktadırlar.

İngiliz vatandaşlığı alma başvurusunda bulunan bireyler Life in the UK sınavından başarılı olduğunu ispatlayarak İngiltere’de yaşam hakkında bilgi sahibi olduğunu ifade etmektedir.

İngiliz vatandaşlığı almak için gerekli olan Life in the UK sınavı İngiltere’de yapılan festivalleri, özel günleri ve hangi günlerin tatil olduğu, İngiliz önemli şahsiyetleri, hükümet yetkilileri gibi konular hakkında soruları içermektedir. Bu sınavı geçebilmek için bireyler İngiltere’de bulunan İngiltere’de yaşam sınavına kişileri hazırlayan kurs ve eğitimlere katılabilmektedir. Vatandaşlık alabilmek için bu sınava girme zorunluluğu mevcuttur.

Galler vatandaşlığı, İskoçya vatandaşlığı, Kuzey İrlanda vatandaşlığı, İngiltere vatandaşlığı başvurusu ve kazandırdığı haklar konusunda tüm sorularınıza göçmenlik hukuku konusunda CSS & Co Legal danışmanlarına ulaşarak cevap bulabilir, İngiliz vatandaşlığı alma başvurularınızı en hızlı şekilde başlatabilirsiniz.

İngiltere Vizesi, Ankara Antlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları ve İngiltere vatandaşlığı konularında Londra, Ankara, İstanbul ofislerinde İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla 2006 yılından beri profesyonel danışmanlık veren CSS & Co Legal şirketine, İngiliz vatandaşlığı alma ve başvuru için gerekli evraklara ulaşma konusunda kafasında soru işaretleri bulunan bireyler İngiltere Vatandaşlık İletişim Hattı aracılığıyla ulaşarak, CSS Legal uzman danışmanlarından bilgi alabilir, yine telefon aracılığıyla veya ofislerimizi ziyaret ederek başvuru işlemlerini hemen başlatabilirler.

Bu sayfa 736 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular